Uprawnienia, Kursy i Egzaminy SEP Online. Szkolenia SEP Online - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Zdobądź uprawnienia
G1, G2, G3 w 1 dzień
bez wychodzenia z domu

Szkolenia i egzamin online

Zamiast tracić czas na dojazd – wystarczy, że wybierzesz dogodny dla siebie termin z naszego terminarza i będziesz uczestniczył w szkoleniu online „na żywo”, dzięki czemu będziesz miał możliwość zadawania pytań prowadzącemu szkolenie.

Zapisz się już teraz

Najbliższe szkolenia online

29
lipca
9:00
Szkolenie pomiarowe
Online
350 zł
Cena szkolenia
430 zł
Cena 1 egzaminu
29
lipca
9:00
Szkolenie G1/2/3
Online
95 zł
Cena szkolenia
430 zł
Cena 1 egzaminu
29
lipca
16:00
Szkolenie G1/2/3
Online
95 zł
Cena szkolenia
430 zł
Cena 1 egzaminu

Dlaczego warto?

Nie tracisz czasu na wychodzenie z domu i dostanie się na miejsce szkolenia. Oszczędzasz też pieniądze związane z kosztami transportu i zakwaterowania.

Podczas szkolenia masz możliwość komunikowania się z prowadzącym, zadawania pytań i proszenia o wyjaśnienie frapujących Cię zagadnień.

Zatrudniamy najlepszych wykładowców z doświadczeniem w branży elektrycznej i energetycznej, którzy potrafią przekazać wiedzę w przystępnej formie i przyjaznej atmosferze.

Uczestnicy podkreślają znaczenie, jakie ma dla nich elastyczność czasowa, którą oferują internetowe kursy.

Świadectwo kwalifikacyjne otrzymasz pocztą i drogą mailową.

W utrwalaniu wiedzy i przygotowaniu się do pełnienia zawodowych obowiązków pomogą Ci materiały dydaktyczne wysłane na podanego maila.

Uprawnienia elektryczne G1

Zdobądź bardzo pożądane uprawnienia energetyczne w ramach kompleksowego kursu elektryka. Szkolenia SEP w grupie G1 (elektryczne) są przeznaczone dla osób, które zajmują się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montaż oraz kontrolno-pomiarowym dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Zapisz się

Uprawnienia cieplne G2

Prezentujemy kurs SEP stworzony z myślą o osobach chcących zdobyć uprawnienia energetyczne w grupie G2. To szkolenie SEP jest dedykowane specjalistom zajmującym się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych.

Zapisz się

Uprawnienia gazowe G3

Uprawnienia gazowe to jedne z najbardziej pożądanych kwalifikacji zawodowych, które otwierają drogę do zrobienia kariery w stale rozwijającej się branży gazowej. Ten kurs SEP jest przeznaczony dla osób zajmujących się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz oraz inne urządzenia, instalacje i sieci gazowe.

Zapisz się

Szkolenia pomiarowe

Ten kurs elektryka przygotowuje do zdania egzaminu SEP i tym samym uzyskania uprawnień energetycznych do przeprowadzania kontroli i pomiarów. Prezentowane szkolenie SEP rekomendujemy wszystkim osobom zajmującym się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie prac kontrolno-pomiarowych dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną oraz innych urządzeń elektroenergetycznych.

Zapisz się

Oferta szkoleń online dla firm oraz grup

Zapraszamy firmy oraz większe grupy zainteresowane taką formą szkolenia i egzaminu, która daje możliwość odbycia szkolenia i egzaminu na sali szkoleniowej firmy przy użyciu nawet jednego komputera podłączonego pod telewizor lub rzutnik.

Sprawdź ofertę Zadzwoń 530 117 135

Zobacz opinie naszych
klientów

 • Dziękujemy za przeprowadzone szkolenia i egzaminy w zakresie G1, G2, G3, które odbyło się w trybie stacjonarnym w siedzibie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Odbyły się w warunkach bezpiecznych w czasie panującej pandemii. Spełniło nasze oczekiwania, pogłębiło i utrwaliło wiedzę z wielu zagadnień technicznych. Dziękujemy za sprawną organizację. Będziemy rekomendować i polecać na przyszłość Krajowe Centrum Kształcenia do przeprowadzania szkoleń i egzaminów.
 • Politechnika Warszawska, Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych z przyjemnością udziela referencji firmie Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o., która przeprowadziła w roku 2020 dla naszych pracowników szkolenie energetyczne z zakresu G1 wraz z egzaminami z eksploatacji i dozoru. Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i rzetelny. Zajęcia odbyły się zgodnie z uprzednio ustalonym harmonogramem szkolenia. Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z firmą Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o.
 • Firma Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. przeprowadziła szkolenie energetyczne wraz z egzaminami dla pracowników Elektrociepłowni Zielona Góra S.A. w ramach ogłoszonego przetargu przez PGE Energia Ciepła S.A. Szkolenia i egzaminy obejmowały zakres grup: G1, G2, G3. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny. Trener potrafił dostosować program do potrzeb grupy szkoleniowej. Zajęcia i egzaminy odbyły się online, zgodnie z ustalonym harmonogramem szkolenia. Osoby odpowiedzialne za nadzór nad szkoleniem reagowały na konieczne zmiany kompetentnie i dynamicznie. W związku z powyższym polecamy firmę Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. jako sprawdzonego partnera w zakresie kompleksowego przeprowadzenia szkoleń i egzaminów.
 • Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za profesjonalne oraz rzeczowe przeprowadzenie szkolenia przygotowującego oraz egzaminu na uzyskanie świadectwa kwalifikacyjnego, uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych do 1 kV, które odbyło się w dniach 4 oraz 14 września 2020 r. w Rzeszowie. Profesjonalizm, zaangażowanie, kompetencje zawodowe, starannie przygotowany program szkolenia spełnił oczekiwania uczestników oraz zrealizował cel, jakim było poszerzenie wiedzy teoretycznej z zakresu eksploatacji urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych do 1 kV. Nabyte umiejętności niewątpliwie zostaną skutecznie wykorzystane w dalszej służbie/pracy. Jeszcze raz dziękuję, mając nadzieję na dalszą współpracę.
 • Szkolenia zostały przeprowadzone na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i rzetelny. Zajęcia realizowane były zgodnie z założeniami programowymi i odbywały się w wyznaczonych terminach. Dotychczasową współpracę z Krajowym Centrum Kształcenia Sp. z o.o. oceniamy pozytywnie i polecamy jako rzetelnego i solidnego partnera.
 • KLIMOR Sp. z o.o. wyraża pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. w Katowicach w zakresie organizacji szkoleń. Kursy charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym, a uczestnicy wyrazili zadowolenie z udziału w zajęciach. Kwalifikacje kadry szkolącej i sposób organizacji pozwalają na pozytywną ocenę świadczonych usług. Wyrażamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie nadal układać się w sposób pomyślny i satysfakcjonujący dla obu stron.
 • W podziękowaniu za współpracę z Krajowym Centrum Kształcenia Sp. z o.o. w zakresie szkoleń energetycznych G1/G2/G3 - mamy przyjemność wyrazić swoje uznanie i zadowolenie, z bardzo wysokiej jakości obsługi i profesjonalnego podejścia do klienta. Na każdym etapie organizacji szkoleń mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo, rzetelne informacje, wszelką pomoc oraz miłą i życzliwą obsługę. Szkolenia i egzaminy zostały przeprowadzone w uzgodnionym terminie, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, przez doświadczonych trenerów, dzięki czemu wszyscy pracownicy podnieśli swoje kompetencje i uzyskali niezbędną wiedzę potrzebną w wykonywaniu codziennych obowiązków. Zdecydowanie polecamy Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. jako solidnego i rzetelnego partnera, wykonującego swoją pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem. W zakresie realizacji szkoleń, to zdecydowanie najlepszy wybór.
 • Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Radzyniu Podlaskim uprzejmie informuje, że firma Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. przeprowadziła szkolenie pod nazwą: „Szkolenie energetyczne G1/G2/G3” wraz z egzaminami na uprawnienia dla pracowników Przedsiębiorstwa. Szkolenie odbyło się w terminie 11.03.2020 r. Przeszkolone zostały 32 osoby. Przeprowadzono 73 egzaminy. Usługa została wykonana terminowo oraz zgodnie z zamówieniem. Jednostka zapewniła bardzo dobre warunki szkolenia oraz wykwalifikowaną kadrę wykładowców. Szkolenie przygotowane było profesjonalnie i rzetelnie, prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym. W świetle pozytywnej oceny firmę Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. możemy rekomendować jako kompetentną i zdolną organizacyjnie do profesjonalnej realizacji szkoleń oraz partnera w realizacji projektów systemowych. Szkolenie realizowane było w ramach środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
 • Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. przeprowadziło szkolenie energetyczne wraz z egzaminami dla pracowników Inżynierii Rzeszów S.A. Szkolenia i egzaminy obejmowały zakres grup: G1, G2, G3. Przeprowadzono 94 egzaminy eksploatacyjne i dozorowe. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny. Trener potrafił dostosować program do potrzeb grupy szkoleniowej. Zajęcia odbyły się zgodnie z ustalonym harmonogramem szkolenia. Od początku naszej współpracy Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. dało się poznać jako solidny i rzeczowy partner, którego wyróżnia elastyczność i doskonała komunikacja. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. jako sprawdzonego partnera w zakresie kompleksowego przeprowadzenia szkoleń i egzaminów.
 • Zignago Vetro Polska SA uprzejmie informuje, że firma Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. przeprowadziła szkolenia energetyczne dla 119 osób i 182 egzaminy. Szkolenia i egzaminy obejmowały zakres grup: G1, G2, G3. Szkolenie zostało przeprowadzone w siedziby naszej firmy, w sposób profesjonalny i rzetelny. Zajęcia odbywały się planowo, zgodnie z uprzednio ustalonym harmonogramem szkolenia. Osoby odpowiedzialne za nadzór nad szkoleniem reagowały na konieczne zmiany kompetentnie i dynamicznie. W świetle pozytywnej oceny firmę Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. możemy rekomendować jako niezawodnego i zdolnego organizacyjnie partnera do kompleksowego przeprowadzenia szkoleń i egzaminów.
 • W podziękowaniu za współpracę z Krajowym Centrum Kształcenia Sp. z o. o. w zakresie szkoleń energetycznych G1/G2/G3 - mamy przyjemność wyrazić swoje uznanie i zadowolenie, z bardzo wysokiej jakości obsługi i profesjonalnego podejścia do klienta. Na każdym etapie organizacji szkoleń mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo, rzetelne informacje, wszelką pomoc oraz miłą i życzliwą obsługę. Szkolenia i egzaminy zostały przeprowadzone w uzgodnionym terminie, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, przez doświadczonych trenerów, dzięki czemu wszyscy pracownicy podnieśli swoje kompetencje i uzyskali niezbędną wiedzę potrzebną w wykonywaniu codziennych obowiązków. Zdecydowanie polecamy Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. jako solidnego i rzetelnego partnera, wykonującego swoją pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem. W zakresie realizacji szkoleń, to zdecydowanie najlepszy wybór.
 • Uprzejmie informujemy, że firma Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. przeprowadziła w czerwcu 2020 r. dla naszych pracowników szkolenie online Energetyczne G1. Zajęcia realizowane były w trzech grupach. Łącznie 58 osób. Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i rzetelny. Zajęcia odbyły się planowo zgodnie z uprzednio ustalonym harmonogramem szkolenia. Dotychczasową współpracę z Krajowym Centrum Kształcenia Sp. z o.o. oceniamy pozytywnie i polecamy jako kompetentnego i solidnego partnera.
 • Dziękuję za dzisiejsze, jak zwykle z resztą, sprawne, sympatyczne i bezproblemowe obsłużenie moich pracowników.
 • Jesteśmy wdzięczni KCK, ponieważ za ich pomocą przeszkoliliśmy wszystkich monterów w firmie jednego dnia. Ekspresowa organizacja szkolenia oraz miła obsługa dodatkowo usprawniły ten proces. Polecam!
 • Szkolenia przeprowadzone zostały w sposób profesjonalny i zrozumiały dla uczestników. Dodatkowym atutem było otrzymanie przed szkoleniem materiałów szkoleniowych, które pozwoliły na wcześniejsze zapoznanie się z zakresem programowym szkolenia i przygotowania się do egzaminu.
 • Postanowiłem założyć własną działalność jako elektryk. Dzięki szkoleniom zdobyłem niezbędne uprawnienia do wykonywania prac montażowych, a oferta mojej firmy została wzbogacona.
 • Dziękuję za rzeczowe przestawienie tematów i zagadnień związanych z tematem szkolenia. Dziękuję wykładowcom, egzaminatorom i organizatorom szkolenia!
 • Pracując poza granicami kraju, potrzebowałem odnowić swoje uprawnienia. Dzięki możliwości odbycia szkolenia i egzaminu online, udało mi się je zdobyć bez konieczności powrotu do Polski i to w 24h!
 • W dniu 12.06.2019 r. Krajowe Centrum Kształcenia Sp. z o.o. przeprowadziło dla Zespołu Placówek Oświatowych szkolenie dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowiskach dozoru oraz eksploatacji, zakończone zdobyciem uprawnień elektrycznych do 1kV (G1). Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Uczestnicy szkolenia ocenili bardzo wysoko sposób prowadzenia zajęć oraz przygotowanie merytoryczne prowadzącego. Firma budzi zaufanie i jest zdecydowanie godna polecenia.
 • Potrzebowałam zorganizować szkolenie dla dość sporej grupy pracowników u mnie w firmie, ale kompletnie nie wiedziałam jak się za to zabrać. Otrzymałam w KCK bardzo miłą obsługę i pomoc w organizacji od pierwszego telefonu. Szkolenie odbyło się szybko i profesjonalnie. Polecam na 100%.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Obsługa firm
Szkolenia zamknięte

Wojciech Zamojski

w.zamojski@ekck.pl
@captcha

Najczęściej zadawane pytania

Czy egzamin SEP jest online?

Gdzie zrobić uprawnienia SEP online?

Jak wygląda szkolenie SEP online?

Jak wygląda egzamin SEP online?

Które szkolenia SEP są dostępne online?