O nas
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - O nas

O nas

Krajowe Centrum Kształcenia: zdobądź uprawnienia energetyczne dzięki profesjonalnym szkoleniom SEP

Szkolenia SEP to najlepszy sposób na zwiększenie swoich kompetencji zawodowych w branży energetycznej. Korzystają z nich zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy, którzy inwestują w rozwój umiejętności i kwalifikacji swoich pracowników. Krajowe Centrum Kształcenia powstało po to, aby zrzeszać ekspertów z branży elektrotechnicznej, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu elektroenergetyki, energetyki, elektroniki, automatyki, a także radiotechniki, technik informacyjnych, optoelektroniki i telekomunikacji. Prowadzą oni profesjonalne kursy energetyczne przygotowujące do uzyskania uprawnień SEP: gazowych, elektrycznych i cieplnych.

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Zapisz się online

Nasza misja to organizacja szkoleń SEP na najwyższym poziomie

Od wielu lat organizujemy kursy energetyczne, których fundament stanowi wykwalifikowana kadra instruktorów – znakomitych teoretyków i praktyków szeroko pojętej branży energetycznej. Wypracowaliśmy model szkoleń umożliwiających w ciągu zaledwie jednego dnia zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do zdania egzaminu państwowego, co jest równoznaczne z uzyskaniem uprawnień energetycznych.

Nasi kursanci zdobywają uprawnienia SEP m.in. do:

Obsługi agregatów prądotwórczych

Obsługi zaawansowanych elektronarzędzi

Eksploatacji lub dozoru instalacji i sieci elektrycznych o napięciu do 1 kV

Przydatna wiedza przekazana w ciekawy sposób

Kursy SEP, w tym bardzo popularny kurs elektryka, prowadzimy w taki sposób, aby z jednej strony w atrakcyjny sposób przekazać wartościową wiedzę przydatną w codziennej pracy, a z drugiej zagwarantować słuchaczom doskonałe przygotowanie do egzaminu. Zdobycie Państwowego Świadectwa Kwalifikacji jest olbrzymim krokiem w rozwoju zawodowym i uprawnia do podjęcia pracy w branży elektroenergetycznej.

Warto wiedzieć

Z oferty szkoleń SEP Krajowego Centrum Kształcenia mogą skorzystać wszystkie osoby, które w dniu rozpoczęcia kursu mają ukończone 18 lat i posiadają wykształcenie minimum podstawowe.

Kurs elektryka, czyli znakomita inwestycja w umocnienie pozycji na rynku pracy

Jednym z naszych sztandarowych szkoleń SEP jest kurs umożliwiający przystąpienie do egzaminu na uprawnienia energetyczne SEP w grupie G1, czyli elektrycznej.

Kurs SEP do 1 kV jest skierowany do pracowników zajmujących się dozorem oraz eksploatacją urządzeń sieci i instalacji wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Dowiedz się więcej o szkoleniu SEP w grupie G1.

Przebieg kursu SEP do 1 kV

Kursy energetyczne dla elektryków perfekcyjnie przygotowują do egzaminu, co pozwala zdobyć uprawnienia energetyczne na okres 5 lat. Szkolenie SEP G1 do 1 kV trwa tylko jeden dzień. W trakcie kursu poruszane są zagadnienia związane z obsługą urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Uczestnicy poznają również urządzenie elektrotermiczne, sieci oświetlenia ulicznego, sposoby sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji, a więc zdobywają kompleksową wiedzę wymaganą zarówno podczas samego egzaminu na uprawnienia SEP, jak i w trakcie pracy zawodowej. Dbamy o atrakcyjną formę przekazywania informacji, stąd korzystamy między innymi z prezentacji multimedialnych.

Kursy SEP powyżej 1 kV: specjalna oferta Krajowego Centrum Kształcenia

Osoby zainteresowane zdobyciem uprawnień energetycznych na sieci i instalacje powyżej 1 kV również mogą skorzystać z naszej oferty. Proponujemy kurs SEP przeznaczony dla osób pełnoletnich, które posiadają wiedzę w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji i urządzeń elektrycznych.

Warto pamiętać, że osoba przystępująca do szkolenia SEP powyżej 1 kV musi posiadać doświadczenie praktyczne w pracy z instalacjami elektrycznymi poniżej 1 kV. Ten kurs SEP przygotowuje do obsługi instalacji i urządzeń elektroenergetycznych. Prowadzą go wykwalifikowani, doświadczeni eksperci, a szkolenie może zostać zorganizowane również w zakładzie pracy.

Oferujemy bezkonkurencyjne warunki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń SEP oraz cennikiem. Podkreślamy, że zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stąd istnieje możliwość przeprowadzenia zamkniętego kursu SEP na terenie firmy, w dowolnej części kraju. Osoby indywidualne oraz firmy, które chcą zlecić szkolenie 1 lub 2 pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty otwartych kursów SEP, organizowanych w ponad 19 miastach w Polsce.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy szybcy

Organizujemy szkolenia SEP w dogodnych dla Twojej firmy terminach. Uprawnienia SEP wyślemy do pracowników Twojej firmy maksymalnie szybko.

Chronimy Twój budżet

Szkolenia dla firm zawsze kalkulujemy indywidualnie. Staramy się dopasować ofertę do potrzeb Twojej firmy optymalizując koszty. Szkolenie po spełnieniu odpowiednich parametrów może być gratis! Twoim jedynym kosztem będzie opłacenie egzaminów.

Ograniczamy formalności

Zamawiając szkolenie SEP będziesz potrzebował tylko podstawowych informacji – wystarczy podanie liczby uczestników. Resztę możesz przekazać podczas rozmowy telefonicznej

Jesteśmy elastyczni

Wybierając szkolenie SEP nie wiążesz się umowami, terminami. Jeśli będzie konieczność dokonania zmian chętnie to zrobimy dla Ciebie i Twojej firmy.

Szanujemy Twój czas

Terminy szkoleń oraz ich tematykę dopasujemy do Twoich potrzeb podczas jednej rozmowy telefonicznej bez konieczności wychodzenia z biura.

Doceniamy lojalność

Współpracując z nami budujesz zaufanie. Kolejne uprawnienia dla Twoich pracowników wyślemy nawet przed dokonaniem płatności!