O nas

Krajowe Centrum Kształcenia:

zdobądź uprawnienia energetyczne dzięki profesjonalnym szkoleniom SEEP

Szkolenia SEEP to najlepszy sposób na zwiększenie swoich kompetencji zawodowych w branży energetycznej. Korzystają z nich zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy, którzy inwestują w rozwój umiejętności i kwalifikacji swoich pracowników. Krajowe Centrum Kształcenia powstało po to, aby zrzeszać ekspertów z branży elektrotechnicznej, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu elektroenergetyki, energetyki, elektroniki, automatyki, a także radiotechniki, technik informacyjnych, optoelektroniki i telekomunikacji. Prowadzą oni profesjonalne kursy energetyczne przygotowujące do uzyskania uprawnień SEEP: gazowych, elektrycznych i cieplnych.

Nasza misja to organizacja szkoleń SEEP na najwyższym poziomie

Od wielu lat organizujemy kursy energetyczne, których fundament stanowi wykwalifikowana kadra instruktorów – znakomitych teoretyków i praktyków szeroko pojętej branży energetycznej. Wypracowaliśmy model szkoleń umożliwiających w ciągu zaledwie jednego dnia zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do zdania egzaminu państwowego, co jest równoznaczne z uzyskaniem uprawnień energetycznych.

Nasi kursanci zdobywają uprawnienia SEEP m.in. do:

  • Obsługi agregatów prądotwórczych
  • Obsługi zaawansowanych elektronarzędzi
  • Eksploatacji lub dozoru instalacji i sieci elektrycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Kursy SEEP, w tym bardzo popularny kurs elektryka, prowadzimy w taki sposób, aby z jednej strony w atrakcyjny sposób przekazać wartościową wiedzę przydatną w codziennej pracy, a z drugiej zagwarantować słuchaczom doskonałe przygotowanie do egzaminu. Zdobycie Państwowego Świadectwa Kwalifikacji jest olbrzymim krokiem w rozwoju zawodowym i uprawnia do podjęcia pracy w branży elektroenergetycznej.

Warto wiedzieć

Z oferty szkoleń SEEP Krajowego Centrum Kształcenia mogą skorzystać wszystkie osoby, które w dniu rozpoczęcia kursu mają ukończone 18 lat i posiadają wykształcenie minimum podstawowe.

Kurs elektryka, czyli znakomita inwestycja w umocnienie pozycji na rynku pracy

Jednym z naszych sztandarowych szkoleń SEEP jest kurs umożliwiający przystąpienie do egzaminu na uprawnienia energetyczne SEEP w grupie G1, czyli elektrycznej.

Kurs SEEP do 1 kV jest skierowany do pracowników zajmujących się dozorem oraz eksploatacją urządzeń sieci i instalacji wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Dowiedz się więcej o szkoleniu SEEP w grupie G1.

Przebieg kursu SEEP do 1 kV

Kursy energetyczne dla elektryków perfekcyjnie przygotowują do egzaminu, co pozwala zdobyć uprawnienia energetyczne na okres 5 lat. Szkolenie SEEP G1 do 1 kV trwa tylko jeden dzień. W trakcie kursu poruszane są zagadnienia związane z obsługą urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Uczestnicy poznają również urządzenie elektrotermiczne, sieci oświetlenia ulicznego, sposoby sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji, a więc zdobywają kompleksową wiedzę wymaganą zarówno podczas samego egzaminu na uprawnienia SEEP, jak i w trakcie pracy zawodowej. Dbamy o atrakcyjną formę przekazywania informacji, stąd korzystamy między innymi z prezentacji multimedialnych.

Kursy SEEP powyżej 1 kV: specjalna oferta Krajowego Centrum Kształcenia

Osoby zainteresowane zdobyciem uprawnień energetycznych na sieci i instalacje powyżej 1 kV również mogą skorzystać z naszej oferty. Proponujemy kurs SEEP przeznaczony dla osób pełnoletnich, które posiadają wiedzę w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji i urządzeń elektrycznych.

Warto pamiętać, że osoba przystępująca do szkolenia SEEP powyżej 1 kV musi posiadać doświadczenie praktyczne w pracy z instalacjami elektrycznymi poniżej 1 kV. Ten kurs SEEP przygotowuje do obsługi instalacji i urządzeń elektroenergetycznych. Prowadzą go wykwalifikowani, doświadczeni eksperci, a szkolenie może zostać zorganizowane również w zakładzie pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń SEEP oraz cennikiem. Podkreślamy, że zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stąd istnieje możliwość przeprowadzenia zamkniętego kursu SEEP na terenie firmy, w dowolnej części kraju. Osoby indywidualne oraz firmy, które chcą zlecić szkolenie 1 lub 2 pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty otwartych kursów SEEP, organizowanych w ponad 19 miastach w Polsce.
Jesteśmy szybcy

Organizujemy szkolenia SEEP w dogodnych dla Twojej firmy terminach. Uprawnienia SEEP wyślemy do pracowników Twojej firmy maksymalnie szybko.

Chronimy Twój budżet

Szkolenia dla firm zawsze kalkulujemy indywidualnie. Staramy się dopasować ofertę do potrzeb Twojej firmy optymalizując koszty. Szkolenie po spełnieniu odpowiednich parametrów może być gratis! Twoim jedynym kosztem będzie opłacenie egzaminów.

Ograniczamy formalności

Zamawiając szkolenie SEEP będziesz potrzebował tylko podstawowych informacji – wystarczy podanie liczby uczestników. Resztę możesz przekazać podczas rozmowy telefonicznej

Jesteśmy elastyczni

Wybierając szkolenie SEEP nie wiążesz się umowami, terminami. Jeśli będzie konieczność dokonania zmian chętnie to zrobimy dla Ciebie i Twojej firmy.

Szanujemy Twój czas

Terminy szkoleń oraz ich tematykę dopasujemy do Twoich potrzeb podczas jednej rozmowy telefonicznej bez konieczności wychodzenia z biura.

Doceniamy lojalność

Współpracując z nami budujesz zaufanie. Kolejne uprawnienia dla Twoich pracowników wyślemy nawet przed dokonaniem płatności!