Cennik: Szkolenia SEP, Egzaminy i Tłumaczenia - eKCK.pl
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Cennik

Cennik

Grupa Zakres egzaminu Koszt
G1 Elektryczne
0
G1 Elektryczne + pomiary
0
G2 Cieplne
0
G3 Gazowe
0
Tłumaczenie uprawnień Koszt
0
0

Przy zapisie na 2 lub 3 grupy tego samego dnia, koszt szkolenia w cenie jednego!

Wycena szkoleń grupowych (zamkniętych) jest ustalana indywidualnie. W celu otrzymania szczegółów współpracy skontaktuj się z nami.

Podsumowanie

Zaznacz interesujące Cię usługi, aby zobaczyć całkowity koszt szkolenia.

Kursy energetyczne w najlepszych cenach na rynku!

Jeśli myślisz, że szkolenia SEP są bardzo drogie i na pewno nie stać Cię na taką inwestycję, to koniecznie zapoznaj się z naszym cennikiem. Krajowe Centrum Kształcenia przygotowało najkorzystniejszą ofertę kursów energetycznych w Polsce, o czym najlepiej świadczy bardzo duże zainteresowanie słuchaczy. Cena szkolenia SEP organizowanego dla konkretnej firmy/grupy pracowników jest zawsze ustalana indywidualnie.

Kursy energetyczne dla firm

Co wpływa na cenę szkolenia SEP?

Dobrze rozumiemy, że każdy przedsiębiorca chciałby z góry wiedzieć, ile kosztuje kurs SEP w danej grupie uprawnień energetycznych. W przypadku szkoleń zamkniętych musimy jednak stosować cennik indywidualny. Na ostateczną ofertę składa się bowiem kilka istotnych czynników, w tym:

  • Miejsce organizacji szkolenia SEP – kursy energetyczne dla firm organizujemy w całej Polsce, w tym na terenie zakładu pracy. To oczywiste, że przy wycenie musimy uwzględnić koszt dojazdu.
  • Czas trwania kursu SEP – większość naszych kursów energetycznych, w tym kurs elektryka, przeprowadzamy w ciągu jednego dnia, jednak nie zawsze możliwy jest powrót instruktorów do domu (późna pora zakończenia szkolenia SEP). W takiej sytuacji do ceny kursu musimy doliczyć opłatę za nocleg.
  • Wynajęcie sali szkoleniowej – nie zawsze istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia SEP w siedzibie firmy. Gdy brakuje komfortowego, spokojnego pomieszczenia, niezbędne jest wynajęcie sali szkoleniowej, co oczywiście także ma wpływ na wycenę kursu SEP.
  • Język wykładowy szkolenia – szkolenia SEP organizujemy również dla obcokrajowców, prowadząc wykłady i ćwiczenia w języku m.in. ukraińskim, niemieckim angielskim czy innym (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Warto wiedzieć!

Jeśli w planowanym szkoleniu ma wziąć udział więcej kursantów, po przekroczeniu wymaganej liczby kurs SEP jest przeprowadzany GRATIS, a przedsiębiorca płaci tylko za egzaminy.

W sytuacji, gdy firma zamierza wysłać na szkolenie 1 lub 2 pracowników, korzystniej będzie zdecydować się na otwarty kurs SEP. Organizujemy je w ponad 19 miastach w Polsce.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

573 371 278 32 411 08 40 biuro@ekck.pl

Obsługa firm
Szkolenia zamknięte

Wojciech Zamojski

Dyrektor Operacyjny

w.zamojski@ekck.pl

Jakie szkolenia SEP oferujemy?

Uprawnienia elektryczne
G1

Popularnie nazywane kursem elektryka. Uczestnikiem tego szkolenia SEP może być każda osoba, która wykonuje prace związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia cieplne
G2

Ten kurs energetyczny jest przeznaczony dla osób wykonujących zadania związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz inne urządzenia energetyczne. Dotyczy to chociażby palaczy kotłów, serwisantów, instalatorów, monterów itd.

Uprawnienia gazowe
G3

Coś dla osób chcących zdobyć uprawnienia gazowe. Szkolenie SEP w grupie G3 jest przeznaczone dla specjalistów wykonujących zadania związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe. Są to m.in. monterzy instalacji i kuchenek gazowych czy pracownicy rozlewni gazu.

G1 elektryczne z pomiarami

To rozszerzony kurs elektryka przeznaczony dla osób chcących uzyskać uprawnienia energetyczne do wykonywania prac kontrolno-pomiarowych. Ten rodzaj szkolenia SEP polecamy osobom wykonującym pomiary, dokonującym przeglądów technicznych urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Szkolenie SEP elektryczne 30h

Ten kurs energetyczny jest przeznaczony dla osób, które mogą uczestniczyć w szkoleniu tylko w weekendy lub w okresie wakacyjnym. Kurs SEP trwa 30 godzin, a jego uczestnikiem może być każda osoba wykonująca zadania związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Szczególnie polecamy osobom początkującym w branży elektrycznej.

Ile kosztuje kurs SEP?

Cena szkolenia SEP w grupach G1, G2 i G3 dla uczestnika indywidualnego wynosi 95 złotych bez względu na to, czy kursant chce zdobyć uprawnienia energetyczne tylko w jednej grupie, czy we wszystkich. Oznacza to, że w przypadku zapisania się na 2 lub 3 grupy, uczestnik zapłaci jak za jedno szkolenie SEP.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, ceny kursów energetycznych dla firm, organizacji i grup wyceniamy indywidualnie – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami.

Cennik Egzaminów SEP

Grupa Zakres punktowy do wyboru Rodzaj egzaminu Koszt egzaminu
G1 elektryczna 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 ** Eksploatacja / Dozór 430.00 zł* brutto / 430.00 zł* brutto
G2 cieplna 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 ** Eksploatacja / Dozór 430.00 zł* brutto / 430.00 zł* brutto
G3 gazowa 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 ** Eksploatacja / Dozór 430.00 zł* brutto / 430.00 zł* brutto

* Koszt egzaminu jest ustalony według § 14 ust 2 rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji (Dz. U. z 2003 nr 89, poz. 829).

** Szczegółowy zakres punktowy poszczególnych grup na podstronie Kursy Zawodowe.

Tłumaczenie uprawnień SEP przez tłumacza przysięgłego

Pozytywny finał egzaminu SEP jest równoznaczny z wydaniem świadectwa kwalifikacji. Standardowo jest ono wystawione w języku polskim (wysyłamy skan drogą mailową oraz oryginał za pośrednictwem poczty). Istnieje możliwość przetłumaczenia takiego świadectwa na inny język, np. niemiecki czy angielski. Dzięki temu uprawnienia SEP będą honorowane za granicą. Cena takiego tłumaczenia, przygotowanego przez tłumacza przysięgłego, wynosi 65 złotych.