Szkolenia dla firm | Katowice - EKCK
Zadzwoń 797 909 858

Strona główna - Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm

Szkolenia organizujemy online lub stacjonarnie na terenie całego kraju.

Krajowe Centrum Kształcenia zajmuje się organizacją szkoleń zamkniętych dla firm w zakresie uprawnień SEP, eksploatacji i/lub dozoru w grupach G1, G2 i G3.

Szkolenia online dla firm oraz grup

Zapraszamy firmy oraz większe grupy zainteresowane taką formą szkolenia i egzaminu, która daje możliwość odbycia szkolenia i egzaminu na sali szkoleniowej firmy przy użyciu nawet jednego komputera podłączonego pod telewizor lub rzutnik.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia SEP?

Doświadczeni praktycy

Osoby rozpoczynające praktykę zawodową

Właściciele firm z branży elektrycznej, energetycznej, gazowej itp

Co mamy do zaoferowania?

Bogaty pakiet szkoleń i kursów SEP dla pracowników.

Najlepsi trenerzy w Polsce.

Dogodna dla firmy lokalizacja i termin szkolenia.

Analiza potrzeb w procesie przygotowania i efektywności szkolenia.

Program szkolenia energetycznego dopasowany do specyfiki grupy i potrzeb firmy.

Możliwość organizacji szkoleń i egzaminów w dni robocze oraz w weekendy.

Formy szkolenia 4, 8, 16 i 24 godziny dydaktyczne rozłożone odpowiednio na jeden, dwa lub trzy dni szkoleniowe.

Szkolenie w języku ukraińskim, niemieckim, angielskim lub innym, wcześniej uzgodnionym.

Zakres tematyczny szkolenia

Część 1
Obejmuje wstęp do podstawy prawnej; przedstawienie podziału uprawnień SEP oraz zakresu obowiązków wynikających z przepisów prawa
Część 2
Dotyczy przepisów BHP; nakreślenia zagrożeń związanych z działaniem prądu, energetyki, gazu;
Część 3
Wprowadza w tematykę ochrony przeciwpożarowej, a także umiejętności przeprowadzania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Co obejmuje kurs SEP?

W trakcie szkolenia teoretycznego przekazywana jest wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów dotyczących ochrony środowiska. Część praktyczna obejmuje zapoznanie uczestników z konkretnymi procedurami, zadaniami i sytuacjami, które mogą wystąpić w miejscu pracy. Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy przystępują do egzaminu ustnego, aby sprawdzić zdobytą wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne.

Ile kosztuje szkolenie SEP?

Szkolenia zamknięte SEP dla firm wymagają indywidualnej wyceny.
Na cenę wpływa wiele czynników, między innymi:

  • Lokalizacja w Polsce
  • Czas
  • Sala wykładowa
  • Liczba uczestników i ilość egzaminów

Uprawnienia elektryczne
G1

Zdobądź bardzo pożądane uprawnienia energetyczne w ramach kompleksowego kursu elektryka. Szkolenia SEP w grupie G1 (elektryczne) są przeznaczone dla osób, które zajmują się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montaż oraz kontrolno-pomiarowym dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia cieplne
G2

Prezentujemy kurs SEP stworzony z myślą o osobach chcących zdobyć uprawnienia energetyczne w grupie G2. To szkolenie SEP jest dedykowane specjalistom zajmującym się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych.

Uprawnienia gazowe
G3

Uprawnienia gazowe to jedne z najbardziej pożądanych kwalifikacji zawodowych, które otwierają drogę do zrobienia kariery w stale rozwijającej się branży gazowej. Ten kurs SEP jest przeznaczony dla osób zajmujących się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz oraz inne urządzenia, instalacje i sieci gazowe.

Szkolenia pomiarowe

Ten kurs elektryka przygotowuje do zdania egzaminu SEP i tym samym uzyskania uprawnień energetycznych do przeprowadzania kontroli i pomiarów. Prezentowane szkolenie SEP rekomendujemy wszystkim osobom zajmującym się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie prac kontrolno-pomiarowych dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną oraz innych urządzeń elektroenergetycznych.

Kurs elektryka

Uprawnienia gazowe to jedne z najbardziej pożądanych kwalifikacji zawodowych, które otwierają drogę do zrobienia kariery w stale rozwijającej się branży gazowej. Ten kurs SEP jest przeznaczony dla osób zajmujących się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz oraz inne urządzenia, instalacje i sieci gazowe.

Wydane uprawnienia SEP mogą zostać także przetłumaczone na język angielski i niemiecki.

Na stałe współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu otrzymania indywidualnej oferty na szkolenie SEP organizowane w Państwa firmie.

Wojciech Zamojski Dyrektor Operacyjny