Pozostałe szkolenia | Katowice - EKCK
Zadzwoń 797 909 858

Strona główna - Szkolenia dla firm - Pozostałe szkolenia

Pozostałe szkolenia

Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów oraz atrakcyjnym metodom nauczania, oferujemy kompleksowe szkolenia, które obejmują zarówno aspekty teoretyczne, jak i praktyczne. Zapraszamy do odkrycia pozostałych szkoleń, które pomogą Ci dostosowywać się do najnowszych trendów i norm branżowych.

Szkolenie 30h

Cele i korzyści szkolenia:

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestnika do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji E do 1kV. Po ukończeniu szkolenia dotyczącego uprawnień elektroenergetycznych do 1kV słuchacz otrzymuje zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632). W wyniku pozytywnie zdanego egzaminu przed Komisją Kwalifikacyjną działającą przy Stowarzyszeniu Elektroenergetyków Polskich powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyków absolwent kursu otrzymuje Świadectwo Kwalifikacyjne uprawniające do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych, których ważność trwa 5 lat.

Szkolenie samochody elektryczne

Oferujemy Szkolenie Wideo na temat Samochodów Elektrycznych, które możesz odbyć w dowolnym miejscu i czasie dzięki dostępowi do Platformy Szkoleniowej 24/7. Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. Podczas szkolenia omawiane są kluczowe kwestie związane z samochodami elektrycznymi

Wymagania stawiane kandydatom

Pełnoletność (ukończony 18 rok życia na dzień przystąpienia do egzaminów),

Udokumentowane doświadczenie i wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

573 371 278 797 909 858 biuro@ekck.pl

Obsługa firm
Szkolenia zamknięte

Wojciech Zamojski

Dyrektor Operacyjny

w.zamojski@ekck.pl