Szkolenia dla klientów indywidualnych | Katowice - EKCK
Zadzwoń 797 909 858

Strona główna - Szkolenia dla klientów indywidualnych

Szkolenia dla klientów indywidualnych

Zdobądź uprawnienia G1, G2, G3 w 1 dzień bez wychodzenia z domu

Zamiast tracić czas na dojazd – wystarczy, że wybierzesz dogodny dla siebie termin z naszego terminarza i będziesz uczestniczył w szkoleniu online „na żywo”, dzięki czemu będziesz miał możliwość zadawania pytań prowadzącemu szkolenie.

Szkolenia i egzamin online

Zapisz się już teraz

Najbliższe szkolenia online

6 maja
16:00
Szkolenie G1/2/3
Online
95 zł Cena szkolenia
424.2 zł Cena 1 egzaminu
7 maja
15:00
Szkolenie pomiarowe
Online
350 zł Cena szkolenia
424.2 zł Cena 1 egzaminu
7 maja
16:00
Szkolenie G1/2/3
Online
95 zł Cena szkolenia
424.2 zł Cena 1 egzaminu

Zapisz się na szkolenie!

Przejdź do terminarza

Dlaczego warto?

Nie tracisz czasu na wychodzenie z domu i dostanie się na miejsce szkolenia. Oszczędzasz też pieniądze związane z kosztami transportu i zakwaterowania.

Podczas szkolenia masz możliwość komunikowania się z prowadzącym, zadawania pytań i proszenia o wyjaśnienie frapujących Cię zagadnień.

Zatrudniamy najlepszych wykładowców z doświadczeniem w branży elektrycznej i energetycznej, którzy potrafią przekazać wiedzę w przystępnej formie i przyjaznej atmosferze.

Uczestnicy podkreślają znaczenie, jakie ma dla nich elastyczność czasowa, którą oferują internetowe kursy.

Świadectwo kwalifikacyjne otrzymasz pocztą i drogą mailową.

W utrwalaniu wiedzy i przygotowaniu się do pełnienia zawodowych obowiązków pomogą Ci materiały dydaktyczne wysłane na podanego maila.

Jak zapisać się na szkolenie online?

Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy na naszej stronie internetowej wyszukać konkretne szkolenie i pasującą datę, a następnie wypełnić krótki formularz rekrutacyjny. Zarówno szkolenie, jak i egzamin odbywają się przez internet, a do ich przeprowadzenia wystarczy telefon lub laptop z kamerą i stałym dostępem do sieci. Nasz system, w którym odbywa się szkolenie, jest intuicyjnie prosty. Każdy z naszych Klientów otrzyma link i instrukcję, jak dołączyć do szkolenia mailem, po otrzymaniu zgłoszenia.

Jakie rodzaje szkoleń oferujemy?

Uprawnienia elektryczne
G1

Zdobądź bardzo pożądane uprawnienia energetyczne w ramach kompleksowego kursu elektryka. Szkolenia SEP w grupie G1 (elektryczne) są przeznaczone dla osób, które zajmują się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montaż oraz kontrolno-pomiarowym dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia cieplne
G2

Prezentujemy kurs SEP stworzony z myślą o osobach chcących zdobyć uprawnienia energetyczne w grupie G2. To szkolenie SEP jest dedykowane specjalistom zajmującym się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych.

Uprawnienia gazowe
G3

Uprawnienia gazowe to jedne z najbardziej pożądanych kwalifikacji zawodowych, które otwierają drogę do zrobienia kariery w stale rozwijającej się branży gazowej. Ten kurs SEP jest przeznaczony dla osób zajmujących się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz oraz inne urządzenia, instalacje i sieci gazowe.

Szkolenia pomiarowe

Ten kurs elektryka przygotowuje do zdania egzaminu SEP i tym samym uzyskania uprawnień energetycznych do przeprowadzania kontroli i pomiarów. Prezentowane szkolenie SEP rekomendujemy wszystkim osobom zajmującym się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie prac kontrolno-pomiarowych dla urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną oraz innych urządzeń elektroenergetycznych.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

573 371 278 797 909 858 biuro@ekck.pl

Obsługa firm
Szkolenia zamknięte

Wojciech Zamojski

Dyrektor Operacyjny

w.zamojski@ekck.pl