Uprawnienia SEP Wrocław. Szkolenia, Kurs SEP Wrocław - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Wrocław

Szkolenia SEP Wrocław

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Wrocław

Terminarz szkoleń


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

Godzina rozpoczęcia szkolenia: 16:00 (w soboty 11:00)

Czas trwania: 4 godziny.

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 

Chcesz zdobyć uprawnienia SEP-owskie we Wrocławiu? Dzięki naszej ofercie, jaką są Kursy energetyczne, masz taką możliwość! Z nami otrzymujesz profesjonalne podejście i najwyższą jakość szkolenia, które przygotuje Cię do egzaminu państwowego – szybko, efektywnie i w dogodnym terminie. Dowiedz się więcej i już dziś zdobądź niezbędne kwalifikacje!

Co możesz zyskać, wybierając kurs na uprawnienia SEP-owskie Wrocław od KCK?

Z nami zrobisz uprawnienia:

  • Bez stresu – cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to bardzo wysoką zdawalnością wśród naszych kursantów
  • Bez czekania – uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

Informacje dotyczące kursu:

  • Godzina rozpoczęcia szkolenia: 16:00 (w soboty 11:00)
  • Czas trwania: 4 godziny
  • Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu
  • Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu
  • Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu
  • Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

Kurs SEP we Wrocławiu – postaw na specjalistyczne uprawnienia

Interesuje Cię szkolenie elektryczne i chcesz postawić na usługi doświadczonych profesjonalistów? Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich to instytucja, która świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie – pomaga zdobyć kompetencje zawodowe i uzyskać specjalistyczne uprawnienia, które zapewniają stabilne i dobrze płatne zatrudnienie. Prowadzimy szkolenia SEP we Wrocławiu przy ulicy Leszczyńskiego, a nasi szkoleniowcy przekazują gruntowną wiedzę, która procentuje w praktyce. Szkolenie elektryczne trwa 4 godziny zegarowe i jest zakończone egzaminem państwowym oraz rozdaniem Państwowych Świadectw Kwalifikacyjnych.

Kursy energetyczne Wrocław: dlaczego warto?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie jest kurs SEP. To specjalistyczne szkolenie przeznaczone dla pracowników szeroko rozumianej branży energetycznej – elektryków, ciepłowników, gazowników. Mogą w nim wziąć udział zarówno osoby indywidualne, jak i zatrudnione w zakładach państwowych i prywatnych. Nasze szkolenia SEP Wrocław są przeznaczone również dla pracodawców i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Celem ukończenia kursu SEP jest zdobycie uprawnień, które umożliwiają legalne wykonywanie np. zawodu elektryka. Warto przy tym podkreślić, że nasze szkolenia SEP obejmują różne grupy specjalizacji: G1, G2 oraz G3. Szczegóły znajdziesz w dalszej części poradnika.

Uprawnienia energetyczne Wrocław: czym różni się grupa G1 od G2?

Wbrew obiegowej opinii uprawnienia SEP nie są przeznaczone wyłącznie dla elektryków, choć rzeczywiście to osoby pracujące w tym zawodzie najczęściej decydują się na odbycie kursu na uprawnienia SEP G1. Zdobycie takich kwalifikacji pozwala legalnie wykonywać prace związane z eksploatacją i dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

W ramach oferty, jaką jest Kurs elektryka Wrocław, zapewniamy również możliwość odbycia szkolenia na uprawnienia SEP G2 (tzw. uprawnienia cieplne). Ten kurs jest przeznaczony dla osób zajmujących się eksploatacją, dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło.

Uprawnienia gazowe Wrocław: dla kogo?

Osobną kategorią uprawnień zdobywanych po ukończeniu kursu SEP i zdaniu egzaminu są uprawnienia SEP G3 (gazowe). To propozycja dla fachowców zajmujących się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Mamy również ważną informację dla osób, które chcą zdobyć kompleksowe uprawnienia energetyczne we Wrocławiu. Nasz kurs SEP pozwala ukończyć wszystkie grupy (G1, G2 i G3) w ciągu jednego dnia, co oszczędza wiele czasu i energii.

Uprawnienia energetyczne Wrocław: bardzo przydatne na rynku pracy

Zdobycie uprawnień SEP jest bardzo ważnym krokiem w rozwoju zawodowym i świetną inwestycją we własne kompetencje. Trudno mienić się specjalistą z dziedziny energetyki bez posiadania kwalifikacji SEP. Pracodawcy zwracają na to baczną uwagę, a trzeba pamiętać, że obecnie (i z pewnością także w przyszłości) istnieje ogromne zapotrzebowanie na fachowców z uprawnieniami SEP.

Motywacją do ukończenia kursu energetycznego SEP na uprawnienia elektryczne we Wrocławiu (i nie tylko) jest również to, że uzyskana kwalifikacja jest honorowana we wszystkich krajach Unii Europejskiej, jak również w Szwajcarii i w państwach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Specjalista z dziedziny energetyki, który planuje emigrację zarobkową, powinien zacząć właśnie od zdobycia uprawnień SEP, co gwarantuje mu znalezienie znakomicie płatnej pracy na obczyźnie.

Szkolenia na uprawnienia SEP-owskie Wrocław: wiedza w przystępnej formie

W ramach usługi, jaką jest kurs zawodowy elektryka Wrocław, zapewniamy przekazanie mnóstwa wartościowych informacji branżowych i zawodowych w zrozumiały sposób. Nasze szkolenia SEP Wrocław są podzielone na część wykładową (prowadzoną przez doświadczonych instruktorów) oraz praktyczną z elementami prezentacji multimedialnych. Dzięki temu żaden uczestnik nie będzie narzekać na nudę czy sztampowość zajęć, realnie podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe i doskonale przygotowując się do zdania kwalifikacji.

Kurs na elektryka Wrocław: szanujemy czas naszych kursantów

Unikalną cechą naszego kuru energetycznego we Wrocławiu (nie tylko dla elektryków) jest to, że trwa on tylko 4 godziny. To wystarczy, aby kursant zdobył niezbędną wiedzę i dobrze przygotował się do egzaminu SEP. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób aktywnych zawodowo, którym trudno jest znaleźć więcej czasu z powodu nagromadzenia różnych obowiązków pracowniczych i prywatnych.

Egzamin SEP Wrocław: na czym polega? Jaka jest zdawalność?

Bardzo dużym atutem, jaki charakteryzuje nasze kursy SEP, jest to, że kursanci nie będą mieć większych trudności, aby zdać egzamin SEP. Od razu po szkoleniu możesz odbyć egzamin przeprowadzany przez Komisję Kwalifikacyjną, powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Egzamin jest przeprowadzany w taki sposób, aby zapewnić egzaminowanym komfortowe warunki i ograniczyć stres. Sam kurs SEP Wrocław doskonale przygotowuje kandydatów do kwalifikacji, czego najlepszym potwierdzeniem są bardzo wysokie statystyki zdawalności.

Szkolenie SEP Wrocław – zainwestuj w kompleksową wiedzę

Uprawnienia elektryczne pozwalają zdobyć dobrze płatne i stabilne zatrudnienie – potwierdzają to statystyki dotyczące współczesnego rynku pracy. Pracodawcy poszukują specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje zawodowe, dlatego warto postawić na swój rozwój i zapisać się na szkolenie SEP Wrocław. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnych grup klientów, zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, i organizuje profesjonalne kursy SEP we Wrocławiu. Szkolenia prowadzi doświadczona kadra, która przekazuje wiedzę w sposób maksymalnie zrozumiały i przejrzysty, czego bezpośrednim dowodem jest wysoka zdawalność egzaminów państwowych.

Sprawdź terminarz szkoleń i zdobądź uprawnienia SEP Wrocław

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich Wrocław prowadzi kursy w formie wykładów, a przekazywana przez trenerów wiedza jest szybko zapamiętywana dzięki praktycznym materiałom szkoleniowym. Dzięki nam bez stresu zdobędziesz uprawnienia SEP. Sprawdź dostępne terminy i zapisz się już teraz!

Bezstresowy egzamin SEP Wrocław

Profesjonalny egzamin SEP Wrocław to propozycja dla każdego, kto chce poszerzyć swoje kwalifikacje o uprawnienia energetyczne w grupie G1 (elektrycznej), G2 (cieplnej) lub G3 (gazowej). Pozytywnie ukończony egzamin otwiera przed każdym kursantem ogromne możliwości rozwoju zawodowego. Dla tych, którzy szukają najwygodniejszych rozwiązań, przygotowaliśmy szkolenia z pomiarów elektrycznych i kursy SEP online. Nie czekaj – zapisz się na trwający zaledwie cztery godziny kurs i nabądź uprawnienia SEP-owskie we Wrocławiu!