Uprawnienia SEP Nowy Sącz. Szkolenia, Kurs SEP Nowy Sącz - EKCK
Zadzwoń 797 909 858

Strona główna - Miejsca szkoleń - Nowy Sącz

Szkolenia SEP Nowy Sącz

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Nowy Sącz

kom: 797 909 858

e-mail: biuro@ekck.pl

Terminarz szkoleń

Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

 

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 


Kurs SEP Nowy Sącz: prosto do zdobycia uprawnień energetycznych, gazowych i cieplnych

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Chcesz więcej zarabiać? Planujesz wyjazd za granicę? A może jesteś pracodawcą i chcesz zainwestować w zwiększenie kompetencji Twojego zespołu? W każdym z tych przypadków zapraszamy Cię na szkolenia SEP w Nowym Sączu, które są doskonałym sposobem na rozwój zawodowy. Przygotowują również do uzyskania lub przedłużenia uprawnień SEP.

Szkolenia SEP Nowy Sącz: warto nam zaufać

Nasze szkolenia SEP cieszą się doskonałą opinią w całej Polsce. Przede wszystkim jest to zasługa bardzo dobrych wyników zdawalności egzaminów SEP, na czym najbardziej zależy uczestnikom kursu. Stawiamy na kompetentną kadrę instruktorów, którzy wieloletniemu doświadczeniu potrafią przekazywać cenną wiedzę w sposób zrozumiały i atrakcyjny.

Kursy energetyczne Nowy Sącz: oszczędność czasu i pieniędzy

Nasz kurs SEP trwa tylko 4 godziny – to wystarczy, aby uczestnicy zdobyli wiedzę niezbędną do zdania egzaminu państwowego. Jednocześnie taka kondensacja informacji pozwala zdobyć uprawnienia we wszystkich grupach (G1, G2 i G3) w ciągu zaledwie jednego dnia. Wystarczy, że uczestnik np. kursu elektryka zgłosi chęć odbycia szkolenia także na uprawnienia cieplne i gazowe – wówczas zapłaci jak za jedno szkolenie.

Kurs elektryka Nowy Sącz

To absolutnie najpopularniejsze szkolenie SEP w naszej ofercie. Kurs elektryka przygotowuje do wykonywania tego zawodu, a także podnosi kompetencje osób już pracujących w branży energetycznej. Podstawowym celem kursu elektryka jest przygotowanie uczestników do egzaminu państwowego na uprawnienia energetyczne.

Uprawnienia elektryczne Nowy Sącz: bardzo przydatne w codziennej pracy

Posiadając uprawnienia elektryczne można legalnie pracować przy eksploatacji i dozorze urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia gazowe Nowy Sącz: dlaczego warto je zdobyć?

Osoby, które już pracują lub zamierzają podjąć prace w sektorze gazowym, muszą posiadać stosowne uprawnienia w grupie kwalifikacji G3. Pozwala to realizować zadania związane z dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Uprawnienia SEP Nowy Sącz: przygotujemy do egzaminu na grupę G2

Grupa G2 określa uprawnienia cieplne, które powinny posiadać osoby pracujące chociażby w elektrociepłowniach. Posiadanie tych uprawnień pozwala na prowadzenie robót przy eksploatacji i dozorze urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również innych urządzeń  energetycznych.

Egzamin SEP Nowy Sącz: doskonałe przygotowanie jest gwarancją sukcesu

Bezpośrednio po zakończeniu szkolenia SEP, uczestnicy mogą przystąpić do egzaminu państwowego przed naszą Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Sam egzamin przebiega w przyjaznej atmosferze, z akcentem na ograniczenie stresu. Również dzięki temu nasi kursanci od lat uzyskują bardzo dobre wyniki i nie mają większych problemów z otrzymaniem kwalifikacji.