Uprawnienia SEP Zamość. Szkolenia, Kurs SEP Zamość - EKCK
Zadzwoń 797 909 858

Strona główna - Miejsca szkoleń - Zamość

Szkolenia SEP Zamość

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Zamość

kom: 797 909 858

e-mail: biuro@ekck.pl

Terminarz szkoleń

Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

Godzina rozpoczęcia szkolenia: 16:00 

Czas trwania: 4 godziny.

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 


Szkolenia SEP Zamość: przygotuj się do egzaminu SEP na wszystkie grupy kwalifikacji

Zapraszamy na szkolenia SEP w Zamościu, które doskonale przygotowują do egzaminów państwowych na poszczególne grupy kwalifikacji zawodowych – G1, G2 i G3. To propozycja zarówno dla osób, które muszą przedłużyć uprawnienia, jak i chcących zyskać nowy zawód.

Kurs SEP Zamość: co wyróżnia naszą ofertę?

Nasze szkolenia SEP w Zamościu charakteryzuje bardzo wysoki poziom merytoryczny, co jest zasługą wypracowanego przez lata programu oraz kompetentnej, wykwalifikowanej kadry instruktorów. Dzięki temu czas trwania kursu to zaledwie 4 godziny, które w zupełności wystarczą, by uczestnik optymalnie przygotował się do egzaminu SEP.

Kursy energetyczne Zamość: coś dla ambitnych

Unikalnym atutem naszych szkoleń SEP organizowanych w Zamościu jest to, że umożliwiają one przygotowanie się do egzaminu państwowego na wszystkie grupy uprawnień – i to w ciągu jednego dnia. Przykładowo: jeśli zapiszesz się na kurs elektryka, ale zgłosisz chęć przystąpienia do egzaminu SEP na grupę G2 i G3, to nasi instruktorzy Cię do tego przygotują. Zapłacisz przy tym jak za jedno szkolenie!

Kurs elektryka Zamość: dla obecnych i przyszłych elektryków

Kurs elektryka jest bardzo dobrą propozycją dla osób, które już wykonują prace elektryczne, ale muszą zdobyć uprawnienia, by móc rozszerzyć zakres robót. To także optymalny wybór dla osób chcących się przebranżowić i zyskać atrakcyjny, dobrze wynagradzany zawód.

Uprawnienia elektryczne Zamość: świetna inwestycja w siebie

Zdobycie uprawnień elektrycznych jest dużym krokiem w rozwoju kariery zawodowej. Nasz kurs SEP przygotowuje do zdania egzaminu państwowego, co jest równoznaczne z zyskaniem kwalifikacji do pracy związanej z eksploatacją i dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia gazowe Zamość

Uczestnicy naszego szkolenia SEP mogą również przystąpić do egzaminu państwowego na uprawnienia gazowe, co pozwoli im wykonywać prace przy dozorze urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Uprawnienia SEP Zamość: grupa G2

Posiadanie uprawnień cieplnych jest bardzo cenną kwalifikacją, która umożliwia znalezienie zatrudnienia przy eksploatacji i dozorze urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również innych urządzeń energetycznych.

Egzamin SEP Zamość: zwiększ swoje szanse na uzyskanie kwalifikacji!

Bezpośrednio po ukończeniu szkolenia SEP uczestnicy przystępują do egzaminu państwowego. Egzamin SEP przeprowadza nasza Komisja Kwalifikacyjna powołana przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne w połączeniu z bezstresową atmosferą przekładają się na wysoką zdawalność – pod tym względem jesteśmy jednym z krajowych liderów.