Uprawnienia SEP Toruń. Szkolenia, Kurs SEP Toruń - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Toruń

Szkolenia SEP Toruń

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Toruń

Terminarz szkoleń


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

Godzina rozpoczęcia szkolenia: 16:00 

Czas trwania: 4 godziny.

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 

 

Kurs SEP Toruń: szansa na atrakcyjny zawód

Szkolenia SEP w Toruniu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, które chcą rozpocząć karierę w szeroko rozumianej branży energetycznej. To również niezbędny element podnoszenia swoich kwalifikacji przez elektryków, ciepłowników i gazowników. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie nasz kurs SEP w Toruniu!

Szkolenia SEP Toruń: wysoki poziom merytoryczny

Nasze szkolenia SEP są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem, którzy dobrze wiedzą, jak przekazywać cenną wiedzę w sposób zrozumiały i atrakcyjny. Kurs SEP składa się z części wykładowej oraz warsztatowej (prezentacje multimedialne). Trwa tylko 4 godziny, a więc nie musisz brać całego dnia wolnego, by dobrze przygotować się do egzaminu SEP.

Kurs elektryka Toruń: podnieś swoje kwalifikacje

Kurs elektryka w Toruniu jest szczególnie popularną propozycją w naszej ofercie. Przygotowuje on do uzyskania kwalifikacji w zawodzie elektryka, w tym do wykonywania pomiarów elektrycznych.

Uprawnienia energetyczne Toruń: komu są potrzebne?

Zdobywając uprawnienia energetyczne możesz legalnie wykonywać prace związane z eksploatacją, dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia SEP Toruń w grupie G2

W ramach naszego kursu SEP możesz również zdobyć lub odnowić uprawnienia SEP w grupie G2, czyli cieplnej. Są one niezbędne osobom zajmującym się eksploatacją, dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również innych urządzeń energetycznych. 

Uprawnienia gazowe Toruń

Osoby pracujące lub planujące podjąć pracę w sektorze gazowniczym, muszą posiadać stosowne uprawnienia gazowe – można je zdobyć lub odnowić kończąc nasz kurs SEP. Te uprawnienia pozwalają zajmować się dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe. 

Kursy energetyczne Toruń: wszystkie uprawnienia w ramach jednego szkolenia

Nasz kurs SEP wyróżnia to, że umożliwiamy uczestnikom zdobycie lub odnowienie uprawnień SEP we wszystkich grupach w ciągu jednego dnia. Co ważne, w takiej sytuacji płacisz jak za jedno szkolenie. To czysty zysk i oszczędność czasu!

Egzamin SEP Toruń

Po ukończeniu szkolenia SEP możesz już przystąpić do egzaminu SEP w Toruniu, który odbywa się przed naszą Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Dbamy o to, aby egzamin przebiegał w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Dzięki doskonałemu przygotowaniu, nasi kursanci nie mają problemów z uzyskaniem kwalifikacji, co potwierdzają bardzo dobre wyniki zdawalności.