Uprawnienia SEP Szczecin. Szkolenia, Kurs SEP Szczecin - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Szczecin

Szkolenia SEP Szczecin

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Szczecin

Terminarz szkoleń


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

Godzina rozpoczęcia szkolenia: 16:00 

Czas trwania: 4 godziny.

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 

Kursy energetyczne Szczecin: wyższe zarobki, większe możliwości na rynku pracy

Branża energetyczna ma znakomite perspektywy. Już teraz istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych fachowców, a w przyszłości będzie ono jeszcze większe. Jest to wystarczający argument, aby zainwestować w swoje kompetencje zawodowe i zapisać się na nasz kurs SEP Szczecin. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość merytoryczną, atrakcyjny program szkoleniowy oraz przekazanie niezbędnej wiedzy w krótkim czasie. Zapraszamy na nasze kursy energetyczne Szczecin.

Kurs elektryka Szczecin: na czym to polega?

Spośród fachowców zainteresowanych odbyciem kursu SEP w Szczecinie największą grupę stanowią elektrycy. Zdobycie kwalifikacji SEP daje o wiele lepsze perspektywy w tym zawodzie i praktycznie gwarantuje, że specjalista nie będzie mieć żadnych problemów ze znalezieniem atrakcyjnej, doskonale płatnej pracy – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Kurs elektryka Szczecin obejmuje szkolenie w ramach grupy G1. Po zdobyciu kwalifikacji (zdaniu egzaminu SEP) specjalista może legalnie wykonywać prace związane z eksploatacją i dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia energetyczne Szczecin dla pracowników elektrociepłowni (i nie tylko)

Kurs SEP Szczecin obejmuje również kwalifikacje dla grupy G2 – mówimy tutaj o tzw. uprawnieniach cieplnych. Jest to doskonała propozycja dla osób pracujących np. w elektrociepłowniach, zajmujących się eksploatacją, dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło.

Uprawnienia gazowe Szczecin

W ramach szkolenia SEP Szczecin oferujemy także możliwość zdobycia kwalifikacji G3, czyli uprawnień gazowych. Ta grupa jest dedykowana osobom zajmującym się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Ważne!

Oferowane przez nas kursy energetyczne Szczecin umożliwiają zdobycie kwalifikacji we wszystkich grupach uprawnień (G1, G2 i G3) nawet w ciągu jednego dnia. To najlepsze rozwiązanie dla specjalistów, którzy chcą maksymalnie podnieść swoje kompetencje zawodowe, nie tracąc przy tym czasu na kilkakrotne odbywanie szkoleń.

Kurs SEP Szczecin to doskonały pomysł!

Odbycie szkolenia SEP w Szczecinie i późniejsze zdanie egzaminu SEP jest równoznaczne z tym, że dana osoba zyskuje bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe, niezmiennie poszukiwane na rynku pracy. To wręcz oczywista inwestycja w siebie dla pracowników branży energetycznej, którzy chcą znaleźć atrakcyjniejsze miejsce zatrudnienia czy też uzyskać awans zawodowy w obecnym przedsiębiorstwie.

Na kurs SEP Szczecin chętnie zapisują się pracodawcy oraz osoby myślące nad założeniem własnej działalności gospodarczej. W obecnych realiach rynkowych, gdy stale przybywa specjalistów mających uprawnienia SEP, wydaje się to być koniecznością, by zachować konkurencyjność i móc skutecznie zabiegać o zlecenia w branży energetycznej.

Szkolenia SEP Szczecin: świetna opcja dla chcących wyjechać za granicę

Posiadanie uprawnień energetycznych znacząco zwiększa możliwości fachowców, którzy planują emigrację zarobkową do innego kraju, zwłaszcza Zachodniej Europy. Specjaliści z Polski cieszą się dużym uznaniem na tamtejszych rynkach, które pilnie potrzebują ekspertów z szeroko pojętej branży energetycznej. Uprawnienia SEP są poważnym atutem, praktycznie dającym pewność znalezienia dobrze płatnej pracy np. w firmach energetycznych.

W tym miejscu warto podkreślić, że kwalifikacja uzyskana po zdaniu egzaminu SEP, do którego przygotowują nasze kursy energetyczne, jest honorowana we wszystkich krajach Unii Europejskiej, jak również w Szwajcarii oraz w państwach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Jak przebiega kurs SEP Szczecin?

Nasze szkolenia SEP cieszą się dużą popularnością wśród fachowców z branży energetycznej, ponieważ umożliwiają zdobycie odpowiednich kwalifikacji w bardzo krótkim czasie. Kurs SEP Szczecin trwa zaledwie 4 godziny i obejmuje część wykładową oraz praktyczną z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych.

Oto przykładowe zagadnienia podejmowane podczas kursu SEP Szczecin:

  • Treści zawarte w Ustawie Prawo Energetyczne z dnia 10.04.1997 r.
  • Racjonalna gospodarka energetyczna.
  • Budowa i eksploatacja urządzeń wytwarzających, przetwarzających i przesyłających energię elektryczną, cieplną i gazową.
  • Wybrane wiadomości z zakresu energetyki cieplnej, gazowej i prądu elektrycznego.
  • Aparatura kontrolno-pomiarowa.
  • Sprzęt ochronny i zasady udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Egzamin SEP Szczecin: doskonałe przygotowanie do kwalifikacji w standardzie!

Po ukończeniu szkolenia SEP Szczecin specjalista może już przystąpić do egzaminu SEP, który jest przeprowadzany przez naszą Komisję Kwalifikacyjną. Ma ona wszelkie uprawnienia do przyznawania kwalifikacji SEP, ponieważ została powołana przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Osoby, które wzięły już udział w naszych kursach energetycznych, mogą potwierdzić, że doskonale przygotowujemy do zdania egzaminu SEP. Gwarantujemy przy tym przyjazną atmosferę podczas kwalifikacji, co redukuje stres i pozwala udowodnić zdobytą wiedzę przed Komisją. Szczycimy się jednymi z najwyższych wyników zdawalności egzaminów SEP w Polsce!