Uprawnienia SEP Sopot. Szkolenia, Kurs SEP Sopot - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Sopot

Szkolenia SEP Sopot

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Sopot

kom: 797 909 858

e-mail: biuro@ekck.pl

Terminarz szkoleń

Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

Godzina rozpoczęcia szkolenia: 17:00 

Czas trwania: 4 godziny.

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 


Szkolenia SEP Sopot: zdobądź uprawnienia i cenną wiedzę!

Kurs SEP w Sopocie to nasza propozycja dla osób, które chcą zyskać atrakcyjny zawód lub muszą przedłużyć uprawnienia energetyczne. Szczególnie polecamy go pracodawcom inwestującym w kompetencje swoich pracowników. Szkolenie SEP w Sopocie nie zajmuje dużo czasu, a bardzo dobrze przygotowuje do zdania egzaminu SEP na wszystkie grupy kwalifikacji.

Kurs SEP Sopot: co go wyróżnia?

Nasz kurs SEP charakteryzuje to, że trwa zaledwie 4 godziny. To wystarczająca ilość czasu, by każdy uczestnik zdobył niezbędną wiedzę, która będzie weryfikowana podczas egzaminu kwalifikacyjnego. Na kurs składa się część wykładowa i warsztatowa z prezentacjami multimedialnymi. Wzięcie udziału w szkoleniu nie wymaga brania całego dnia wolnego, co jest dużą korzyścią zwłaszcza dla pracodawców.

Kursy energetyczne Sopot dla wszystkich grup kwalifikacji

W ramach naszego szkolenia SEP umożliwiamy przygotowanie się do egzaminu SEP na wszystkie grupy kwalifikacji – G1, G2 i G3 – w ciągu jednego dnia. Wystarczy, że uczestnik kursu zgłosi taką potrzebę. Wówczas opłata jest pobierana jak za jeden kurs. To duża korzyść finansowa i oszczędność czasu.

Kurs elektryka Sopot

Jest zdecydowanie najchętniej wybieranym szkoleniem SEP z naszej oferty. Kurs elektryka w Sopocie pozwala zdobyć umiejętności i uprawnienia w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych, jak również dokonywania pomiarów. To bardzo cenne kwalifikacje, poszukiwane zarówno na polskim, jak i unijnym rynku pracy.

Uprawnienia elektryczne Sopot

Ukończenie kursu elektryka pozwala podejść do egzaminu na uprawnienia elektryczne. Uzyskanie pozytywnego wyniku otwiera przed kursantem ogromne możliwości zawodowe w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia SEP Sopot: co z grupą G2?

Grupa G2 określa uprawnienia cieplne, które są niezbędne osobom zajmującym się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również inne urządzenia energetyczne. W ramach naszego kursu SEP oczywiście można również zdobyć uprawnienia w grupie G2.

Uprawnienia gazowe Sopot

Oferowany kurs SEP przygotowuje także do uzyskania kwalifikacji w grupie G3. Uprawnienia gazowe muszą posiadać osoby chcące legalnie pracować przy dozorze urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Egzamin SEP Sopot: wysokie wyniki zdawalności nie są dziełem przypadku

Po ukończeniu szkolenia SEP uczestnicy mogą przystąpić do egzaminu SEP, który sprawdza poziom ich kwalifikacji. Dzięki bardzo dobrej jakości samego kursu, a także dbaniu o bezstresową atmosferę podczas egzaminu, możemy się poszczycić jednymi z najwyższy wyników zdawalności w kraju. Egzamin SEP odbywa się przed naszą Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.