Uprawnienia SEP Radom. Szkolenia, Kurs SEP Radom - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Radom

Szkolenia SEP Radom

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Radom


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

 

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 

 

Chcesz znacząco rozwinąć swoje umiejętności z zakresu elektryki? Stowarzyszenie Elektryków Polskich Radom może Ci w tym pomóc! Działamy już od wielu lat i proponujemy naszym klientom profesjonalne szkolenie i kursy z tej branży. Uczestniczenie w takich zajęciach to przede wszystkim sposób na szybkie nabycie nowej wiedzy oraz takich umiejętności, które pozwolą wykonywać coraz to nowe działania w zakresie elektryki oraz pochodnych dziedzin.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich – co proponujemy?

Elektroenergetyczne Centrum Kształcenia i Certyfikacji, czyli znana w całej Polsce firma ECKC zaprasza na profesjonalne, dedykowane kursy z zakresu uprawnień energetycznych na terenie Radomia. Dbamy o rozwój Twoich umiejętności, dostarczając wysoką jakość usług, opartych na bogatym doświadczeniu i aktualnej wiedzy branżowej. SEP Radom to grupa specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz umiejętności z różnych zakresów pracy elektryka. Warto od razu zaznaczyć, że uprawnienia sepowskie Radom to nowe możliwości zdobycia pracy! Takie umiejętności są bowiem bardzo pożądane przez potencjalnych pracodawców, co otwiera zupełnie nowy drogi kariery dla każdego uczestnika szkolenia.

Nasza oferta to przede wszystkim kompleksowe szkolenia energetyczne — zarówno te dedykowane osobom, których interesują uprawnienia SEP do 1kV Radom, jak i kursy dla profesjonalistów z branży energetycznej. Kurs elektryka Radom to możliwość uczestniczenia w doskonale przygotowanych zajęciach, z których każde kolejne przygotowuje do bezpośredniego wykonywania czynności związanych z zawodem elektryka. ECKC proponuje klientom między innymi:

  • kursy SEP G1, G2, G3 – zdobądź uprawnienia SEP i dołącz do grona profesjonalistów. Szkolenia dostępne są w formie stacjonarnej w Radomiu oraz online. Uprawnienia energetyczne Radom nabyte w ten sposób to ogromna szansa na nowe wyzwania zawodowe,

  • pomiary elektryczne – EKCK oferuje także kursy z zakresu pomiarów elektrycznych. To doskonała okazja, żeby poszerzyć swoje kwalifikacje i zdobyć jeszcze cenniejsze uprawnienia. Osoby mające uprawnienia z pomiarów elektrycznych mogą znaleźć pracę nie tylko w przedsiębiorstwach związanych bezpośrednio z energią elektryczną, ale także większych firmach i zakładach, gdzie odpowiednie sczytanie pomiarów ma kluczowe znaczenie w kontekście wykonywanej tam pracy.

Nie czekaj, zapisz się już dziś na nasze szkolenia i zdobądź uprawnienia elektryczne Radom, które będą dodatkowo potwierdzone certyfikatem EKCK!

Dlaczego warto wybrać kurs elektryka w Radomiu z EKCK?

Podejmując współpracę z nami, zyskujesz gwarancję dołączenia do grona zadowolonych absolwentów. Jesteśmy członkiem prestiżowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich i posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń energetycznych. Nasze szkolenia energetyczne Radom posiadają rewelacyjne opinie! Uczestnicy doceniają przede wszystkim jakość naszych szkoleń, bogactwo przekazywanej wiedzy, a także zaangażowanie i profesjonalizm naszych wykładowców. Nasza kadra to doświadczeni specjaliści z branży, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Egzaminy energetyczne Radom to również doskonała dostępność dla każdego, kto chciałby uczestniczyć w organizowanych przez nas szkoleniach. Udostępniamy szkolenia stacjonarne w Radomiu oraz bezpieczne i wygodne szkolenia online. Nasze kursy są dostępne dla każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania. Jako uczestnik szkoleń nie musisz tracić czasu na to, by dojechać bezpośrednio pod wskazane wcześniej miejsce. Decydując się na współpracę z nami, niezbędne do podniesienia kwalifikacji umiejętności oraz wiedzę możesz nabyć praktycznie z dowolnego miejsca na świecie!

Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że kursy energetyczne Radom to także najwyższa jakość! Posiadamy nowoczesne laboratorium, w którym prowadzone są praktyki umożliwiające zdobycie niezbędnej wiedzy i doświadczenia praktycznego. Niewątpliwie wpływa to na efektywność zdobywania umiejętności przez naszych kursantów

Po ukończeniu szkolenia masz też możliwość zgłoszenia się do egzaminu, który umożliwi Ci uzyskanie uprawnień energetycznych. Egzaminy przeprowadzane są przez naszych doświadczonych egzaminatorów, pod nadzorem SEP Radom. Z nami egzamin na uprawnienia energetyczne przygotowany jest na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zdobądź niezbędne uprawnienia energetyczne w Radomiu razem z nami! Zachęcamy do współpracy szczególnie te osoby, którym wydaje się, że ich życie zawodowe utknęło w miejscu! Bycie elektrykiem jest wciąż niezwykle potrzebne, a co za tym idzie – także opłacalne. Weź sprawy w swoje ręce i naucz się takiego zawodu, który zagwarantuje Ci niezliczone możliwości zleceń oraz wolnych etatów. Rozwiń swoje umiejętności w sposób profesjonalny i stań się naprawdę cenny dla potencjalnych pracodawców – nasze kursy specjalistyczne z pewnością Ci w tym pomogą. Warto jeszcze dodać, że dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy także korzystne rozwiązania cenowe. Podniesienie swoich kwalifikacji w naszej firmie nie kosztuje wcale dużo, a może przynieść wiele korzyści.