Uprawnienia SEP Kraków. Szkolenia, Kurs SEP Kraków - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Kraków

Szkolenia SEP Kraków

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Kraków

Terminarz szkoleń


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

 

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 

Kursy energetyczne Kraków: fachowa kadra, doskonałe przygotowanie do egzaminu!

Praca w branży energetycznej jest bardzo przyszłościowa. Już teraz wiemy, że w następnych latach zapotrzebowanie na elektryków, elektroenergetyków czy gazowników będzie stale rosnąć. Dlatego warto zainwestować w swoje kompetencje zawodowe i ukończyć oferowany przez nas kurs SEP Kraków! Proponujemy szkolenia SEP w Krakowie, które przygotowują do zdania egzaminu SEP i uzyskania pożądanych uprawnień zawodowych.

Kurs SEP Kraków: co wyróżnia nasze szkolenia?

Organizowane przez nas szkolenia SEP Kraków cieszą się bardzo dobrą opinią wśród branżowych ekspertów, jak również samych uczestników. Przede wszystkim zapewniamy dostęp do fachowej wiedzy, która jest podawana w zrozumiały i atrakcyjny sposób. Kurs SEP Kraków składa się z części wykładowej, prowadzonej przez doświadczonych instruktorów, a także praktycznej, podczas której słuchacze zapoznają się  m.in. z prezentacjami multimedialnymi.

Jaką tematykę obejmują szkolenia SEP Kraków?

Podczas naszych szkoleń SEP podejmujemy wszelkie tematy związane z bezpieczną i fachową obsługą urządzeń oraz instalacji energetycznych. Zakres kursu SEP Kraków jest uzależniony również od tego, jakiej grupy uprawnień energetycznych dotyczy (więcej szczegółów w dalszej części poradnika).

Instruktorzy prowadzący szkolenia SEP Kraków przekazują kursantom wartościową wiedzę z zakresu m.in.: zasad racjonalnej gospodarki energetycznej, budowy i eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających i przesyłających energię elektryczną, cieplną i gazową czy też obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej.

Kurs elektryka Kraków

Najliczniejszą grupę osób zapisujących się na kurs SEP Kraków stanowią elektrycy, którzy muszą zdobyć uprawnienia energetyczne z grupy G1. Pozwala im to legalnie wykonywać wszelkie prace związane z eksploatacją, dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia energetyczne Kraków dla przedstawicieli branży ciepłowniczej

W ramach szkolenia SEP Kraków oferujemy również możliwość zdobycia kwalifikacji z grupy G2 – są to tzw. uprawnienia cieplne. Kurs SEP G2 polecamy wszystkim fachowcom wykonującym prace z zakresu eksploatacji, dozoru urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych.

Uprawnienia gazowe Kraków

Oferowany przez nas kurs SEP Kraków jest dedykowany również osobom, które muszą zdobyć uprawnienia gazowe z grupy G3. Pozytywny wynik egzaminu kwalifikacyjnego jest równoznaczny z możliwością eksploatowania i dozoru urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe. 

Uprawnienia SEP Kraków zdobędziesz nawet w ciągu jednego dnia!

Nasz kurs SEP Kraków trwa zaledwie 4 godziny, ponieważ skupiamy się na najważniejszych aspektach oraz przekazaniu wiedzy niezbędnej do uzyskania kwalifikacji. Dzięki temu kursanci zainteresowani zdobyciem kompletu uprawnień SEP, czyli w ramach grup G1, G2 i G3, mogą to zrobić nawet w ciągu jednego dnia, oszczędzając mnóstwo cennego czasu.

Kursy energetyczne Kraków otwierają wiele drzwi

Ukończenie kursu SEP w Krakowie oraz uzyskanie kwalifikacji podczas egzaminu SEP to wielki krok w stronę zwiększenia swoich kompetencji zawodowych. Uczestnicy naszych szkoleń SEP mają o wiele większe szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy w szeroko pojętej branży energetycznej, która ma przed sobą świetlaną przyszłość i będzie gwarantować zatrudnienie jeszcze przez długie lata. Pamiętajmy jednak, że pracodawcy poszukują przede wszystkim fachowców, a potwierdzeniem kompetencji jest właśnie posiadanie uprawnień SEP.

Korzyści z ukończenia kursu SEP Kraków odczują również osoby planujące emigrację zarobkową. W krajach Zachodniej Europy wciąż istnieje duże zapotrzebowanie na dobrze wykształconych specjalistów z branży energetycznej. Posiadanie uprawnień uzyskanych po ukończeniu naszego egzaminu SEP w Krakowie jest mocną kartą przetargową i znacznie ułatwia znalezienie atrakcyjnej, znakomicie płatnej pracy w krajach Unii Europejskiej, w Szwajcarii oraz w państwach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

W naszych szkoleniach SEP w Krakowie chętnie biorą udział również pracodawcy oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. W obecnych czasach posiadanie uprawnień energetycznych jest niemalże obowiązkiem dla przedsiębiorców, którzy chcą realizować ambitne projekty z zakresu chociażby gazownictwa, elektroenergetyki czy ciepłownictwa.

Egzamin SEP Kraków: bez stresu!

Egzamin SEP Kraków to zwieńczenie kursu organizowanego w stolicy Małopolski. Uczestnicy szkolenia mają bardzo duże szanse na pozytywny wynik kwalifikacji, co potwierdzają też statystyki – możemy się pochwalić jedną z najwyższych zdawalności w Polsce.

Egzamin przeprowadza nasza Komisja Kwalifikacyjna, powołana przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Wprowadziliśmy mechanizmy, dzięki którym procedura egzaminacyjna nie jest nadmiernie stresująca, co dodatkowo ułatwia kursantom zaprezentowanie nabytej wiedzy i umiejętności.