Uprawnienia SEP Koszalin. Szkolenia, Kurs SEP Koszalin - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Koszalin

Szkolenia SEP Koszalin

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Koszalin

kom: 797 909 858

e-mail: biuro@ekck.pl

Terminarz szkoleń


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

 

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 


 

Szkolenia SEP Koszalin: dla fachowców i kandydatów na fachowców

Kurs SEP to jeden z najlepszych sposobów na podniesie swoich kwalifikacji zawodowych i tym samym zyskanie bardzo atrakcyjnego zawodu. Na szkolenia SEP muszą się zapisywać również osoby, którym skończyły się uprawnienia energetyczne. W każdej z tych sytuacji zapraszamy na nasz kurs SEP w Koszalinie.

Kurs SEP Koszalin: dlaczego najlepiej odbyć go u nas?

Przede wszystkim gwarantujemy bardzo wysoki poziom merytoryczny. Nasze szkolenia SEP w Koszalinie są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, praktyków zawodów energetycznych, którzy przekazują wiedzę w sposób zrozumiały i atrakcyjny dla słuchaczy.

Kursy energetyczne Koszalin: oszczędność czasu

Nasze szkolenia SEP trwają tylko 4 godziny (część wykładowa i warsztatowa), dzięki czemu uczestnicy nie muszą np. brać całego dnia wolnego. Jest to również duża wygoda dla osób dojeżdżających spoza Koszalina. Ponadto umożliwiamy zdobycie kompletu uprawnień SEP w ciągu jednego dnia. Jeśli uczestnik np. zapisze się na kurs elektryka i zgłosi chęć odbycia szkolenia SEP także w grupie G2 i G3, zapłaci jak za jedno szkolenie.

Kurs elektryka Koszalin: inwestycja z pewną stopą zwrotu

Kurs elektryka w Koszalinie to prawdopodobnie najlepszy wybór dla osób, które chcą rozpocząć karierę zawodową w branży energetycznej. Na polskim rynku wciąż istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych elektryków – podobnie sytuacja wygląda w Zachodniej Europie.

Uprawnienia elektryczne Koszalin: jak je zdobyć?

Pierwszym krokiem jest oczywiście zapisanie się na nasze szkolenie SEP, które przygotowuje do egzaminu na uprawnienia elektryczne. Są one potrzebne specjalistom zajmującym się eksploatacją, dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia gazowe Koszalin

Nasz kurs SEP przygotowuje również do egzaminu na uprawnienia gazowe (grupa G3), które muszą posiadać osoby pracujące przy dozorze urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Uprawnienia SEP Koszalin: dla kogo grupa G2?

Grupa G2 obejmuje uprawnienia cieplne, które są wymagane od osób zajmujących się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również innych urządzeń energetycznych.

Egzamin SEP Koszalin: zero stresu

Po ukończeniu kursu SEP w Koszalinie uczestnicy przystępują do egzaminu SEP na wybraną grupę kwalifikacji. Egzamin odbywa się przed naszą Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Bezstresowa atmosfera i bardzo dobre przygotowanie merytoryczne dają pewność uzyskania zaliczenia.