Uprawnienia SEP Kielce. Szkolenia, Kurs SEP Kielce - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Kielce

Szkolenia SEP Kielce

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Kielce

Terminarz szkoleń


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

 

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.


 

Kurs SEP Kielce: idealna inwestycja w siebie

Kurs SEP to naturalny wybór dla każdej osoby, która planuje rozpocząć karierę zawodową w branży energetycznej, np. chcąc wykonywać pracę elektryka. Zapraszamy na nasze szkolenia SEP w Kielcach, które perfekcyjnie przygotowują do egzaminu SEP.

Szkolenia SEP Kielce: dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Nasz kurs SEP w Kielcach trwa zaledwie 4 godziny, dlatego nie musisz tracić całego dnia na zdobycie potrzebnych kwalifikacji. To duży atut z punktu widzenia chociażby pracodawców – nie ma ryzyka wystąpienia długiego przestoju w firmie. Stawiamy na kompensację wiedzy, dzięki czemu uczestnicy szkolenia SEP przyswajają maksimum informacji w możliwie najkrótszym czasie.

Kursy energetyczne Kielce: komplet uprawnień tego samego dnia

W ramach szkolenia SEP umożliwiamy opcję zdobycia uprawnień SEP we wszystkich grupach kwalifikacji, a więc G1, G2 i G3. Uczestnik szkolenia płaci tylko za jeden kurs, przygotowując się do egzaminu na komplet uprawnień SEP. To bardzo wygodne i o wiele tańsze rozwiązanie.

Kurs elektryka Kielce: dlaczego warto go ukończyć?

Ukończenie kursu elektryka w Kielcach przygotowuje do zdania egzaminu na uprawnienia energetyczne, co jest równoznaczne ze zdobyciem bardzo cennych kwalifikacji. Licencjonowani elektrycy nie mają problemu ze znalezieniem atrakcyjnej pracy czy to w Polsce, czy za granicą.

Uprawnienia elektryczne Kielce: co oznaczają?

Fachowcy posiadający uprawnienia elektryczne mogą legalnie zajmować się eksploatacją, dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia gazowe Kielce: cenna kwalifikacja

Posiadanie uprawnień gazowych pozwala wykonywać wszelkie prace związane z dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Uprawnienia SEP Kielce w grupie G2

Grupa G2 określa tzw. uprawnienia cieplne, a więc pozwalające pracować przy eksploatacji i dozorze urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również innych urządzeń energetycznych.

Egzamin SEP Kielce: na pewno zdasz!

Po ukończeniu szkolenia SEP kursanci mogą już przystąpić do egzaminu SEP, który zdaje się przed naszą Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Dobre przygotowanie merytoryczne, przyjazna, bezstresowa atmosfera, znacznie zwiększają szansę na uzyskanie pozytywnego wyniku. Nieprzypadkowo możemy się poszczycić jednym z najlepszych wyników zdawalności w Polsce.