Uprawnienia SEP Katowice. Szkolenia, Kurs SEP Katowice - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Katowice

Szkolenia SEP Katowice

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Katowice

Terminarz szkoleń

 


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy od ręki po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

 

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 

Szkolenia SEP Katowice: szybko, profesjonalnie, zgodnie ze standardami

Kurs SEP Katowice to nasza propozycja dla wszystkich osób, które chcą zrobić karierę w branży energetycznej, zyskując kwalifikacje do wykonywania zaawansowanych prac w takich obszarach, jak elektryka, gazownictwo i ciepłownictwo. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszych szkoleń SEP w Katowicach.

Kurs elektryka Katowice, czyli uprawnienia grupy G1

W ramach szkolenia SEP Katowice kursant może zdobyć uprawnienia SEP z grupy G1 - dla elektryków. Jest to równoznaczne z możliwością legalnego wykonywania wszelkich prac dotyczących eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia SEP Katowice dla grupy G2

Grupa G2 to drugi rodzaj kwalifikacji, jakie zdobywa się w ramach oferowanego kursu i po zdaniu egzaminu SEP. W tym przypadku mówimy o uprawnieniach cieplnych, które są niezbędne fachowcom pracującym przy eksploatacji, dozorze urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło.

Uprawnienia gazowe Katowice

Ostatnia grupa kwalifikacji, G3, obejmuje uprawnienia gazowe. Pozwala to na legalne wykonywanie prac związanych z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Uprawnienia energetyczne Katowice: nawet w ciągu jednego dnia!

Nasze szkolenia SEP Katowice są znakomitym wyborem dla osób, które chcą zdobyć komplet kwalifikacji SEP bez konieczności odbywania osobnych kursów. Oferujemy możliwość ukończenia kursu SEP dla grup G1, G2 i G3 nawet tego samego dnia – jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla kursantów, którzy z uwagi na obowiązki służbowe i prywatne nie dysponują dużą ilością czasu.

Kursy energetyczne Katowice: dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Zapisanie się na kurs SEP Katowice organizowany przez Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich to bardzo dobra decyzja! Przede wszystkim gwarantujemy przekazanie wartościowej i potrzebnej w codziennej pracy wiedzy w ciągu zaledwie 4 godzin. Kursant nie musi więc tracić całego dnia, co jest szczególnie ważne w przypadku osób aktywnych zawodowo i mających sporo zobowiązań prywatnych.

Organizowane przez nas szkolenia SEP Katowice składają się z części teoretycznej (wykłady prowadzą doświadczeni instruktorzy) oraz praktycznej, w ramach której kursantom udostępniane są m.in. prezentacje multimedialne. Skupiamy się na najważniejszych aspektach związanych z pracą w branży energetycznej, przekazując informacje w zrozumiały i atrakcyjny sposób.

Szkolenia SEP Katowice: jakie tematy obejmują?

Tematyka szkolenia SEP Katowice jest oczywiście uzależniona od grupy kwalifikacji (G1, G2 lub G3). Poniżej podajemy kilka przykładowych zagadnień, jakie poruszają instruktorzy prowadzący kursy energetyczne Katowice:

  • Ustawa Prawo Energetyczne z dnia 10.04.1997 r.
  • Racjonalna gospodarka energetyczna.
  • Budowa i eksploatacja urządzeń wytwarzających, przetwarzających i przesyłających energię elektryczną, cieplną i gazową.
  • Aparatura kontrolno-pomiarowa.
  • Sprzęt ochronny.
  • Zasady udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Kurs SEP Katowice: gwarancja umocnienia swojej pozycji na rynku pracy

Wiele osób pracujących w branży energetycznej może zadać sobie pytanie: po co mi właściwie uprawnienia energetyczne? W Katowicach i każdym innym mieście w Polsce obserwujemy stały wzrost zapotrzebowania na fachowców, którzy ukończyli kurs SEP i zdali egzamin. Dlaczego? Ponieważ jest to najlepsze potwierdzenie ich kwalifikacji zawodowych.

Co za tym idzie, posiadanie uprawnień SEP daje praktycznie gwarancję znalezienia dobrze płatnej pracy. Na ten krok decydują się również przedsiębiorcy, zwłaszcza osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które dzięki uprawnieniom energetycznym mogą zabiegać o atrakcyjniejsze zlecenia realizowane na rzecz np. dużych podmiotów gospodarczych.

Kursy energetyczne Katowice: inwestycja w dobry start za granicą

Organizowane przez nas szkolenia SEP Katowice możemy śmiało polecić każdej osobie, która planuje emigrację zarobkową i chce podjąć pracę w branży energetycznej. W takich krajach, jak Wielka Brytania, Norwegia, Szwajcaria, Francja czy Niemcy istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na fachowców z uprawieniami SEP.

Podkreślamy, że kwalifikacja uzyskania po ukończeniu naszego szkolenia SEP Katowice jest honorowana we wszystkich krajach Unii Europejskiej, należących do Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, a także w Szwajcarii.

Egzamin SEP Katowice: jak przebiega?

Po ukończeniu szkolenia SEP Katowice kursanci są zapraszani na egzamin SEP, który ma zweryfikować poziom ich wiedzy i umiejętności. Kwalifikację przeprowadza nasza Komisja Kwalifikacyjna, powołana przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Dbamy o to, aby sam egzamin przebiegł w przyjaznej atmosferze, z akcentem na ograniczenie stresu. Dzięki temu osiągamy jedne z najwyższych wyników zdawalności egzaminów SEP w Katowicach i na całym Górnym Śląsku.