Zainteresowany? Nie zwlekaj i zadzwoń!

tel. 797 909 858

Szkolenia SEP Kalisz


Szkolenia SEP
Kalisz

Adres

Kalisz

ul. Częstochowska 25

(wynajęta sala szkoleniowa)

 

 
Kontakt osobisty z wykładowcami możliwy jest jedynie w wyznaczonych terminach szkoleń.
W pozostałe dni zapraszamy do kontaktu telefonicznego 
797 909 858 od 08:00 do 16:00. 

Kontakt

kom: 797 909 858

e-mail: biuro@ekck.pl

Mapa Dojazdu

Terminarz szkoleń


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

Godzina rozpoczęcia szkolenia: 16:00 

Czas trwania: 4 godziny.

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.


 

Szkolenia SEP Kalisz: perfekcyjne przygotowanie do egzaminu SEP

Zapraszamy na nasze szkolenia SEP w Kaliszu, które szczególnie rekomendujemy specjalistom przedłużającym uprawnienia energetyczne, cieplne i gazowe, a także osobom chcącym zyskać nowy, atrakcyjny zawód. To również doskonała propozycja dla pracodawców inwestujących w podniesienie kwalifikacji swoich pracowników.

Kurs SEP Kalisz: na czym polega?

Kurs SEP jest niezbędnym elementem rozwoju zawodowego, ponieważ tylko on przygotowuje do zdania egzaminu na uprawnienia SEP. Nasze szkolenia SEP charakteryzuje bardzo wysoka jakość merytoryczna, a także fakt, iż trwają one tylko 4 godziny. Nie ma więc mowy o zanudzaniu uczestników, a przekazywana im wiedza jest aktualna i pomocna podczas egzaminu oraz późniejszej pracy zawodowej.

Kursy energetyczne Kalisz: na wszystkie grupy kwalifikacji

Dużym atutem naszych kursów SEP jest to, że przygotowują one do zdania egzaminu na wszystkie uprawnienia – zarówno gazowe, jak i energetyczne oraz cieplne. Co więcej uczestnik szkolenia SEP może zdobyć te kwalifikacje w ciągu jednego dnia, ponosząc przy tym opłatę tylko za jedno szkolenie.

Kurs elektryka Kalisz

Nasz najpopularniejszy kurs doskonale przygotowuje do wykonywania zawodu elektryka, w tym do robienia pomiarów elektrycznych. To szkolenie przygotowuje również do zdania egzaminu na uprawnienia energetyczne.

Uprawnienia elektryczne Kalisz: kto ich potrzebuje?

Posiadanie uprawnień elektryczne jest wymagane od wszystkich osób, które pracują przy eksploatacji i dozorze urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia SEP Kalisz: grupa G2

W ramach kursu SEP przygotowujemy również do uzyskania kwalifikacji w grupie G2, czyli cieplnej. Te uprawnienia muszą posiadać osoby pracujące przy eksploatacji i dozorze urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również innych urządzeń energetycznych.

Uprawnienia gazowe Kalisz

Oferowane szkolenie SEP pozwala również zdobyć uprawnienia gazowe, czyli G3. Takie kwalifikacje są wymagane od osób zajmujących się dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Egzamin SEP Kalisz

Po zakończeniu szkolenia SEP uczestnicy od razu przystępują do egzaminu SEP, który weryfikuje ich kwalifikacje zawodowe. Sam egzamin przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze i nie stanowi wyzwania dla osób, które zachowały uwagę podczas kursu. Egzamin odbywa się przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Możemy się poszczycić jednym z najwyższych wyników zdawalności w Polsce.