Uprawnienia SEP Gorzów Wielkopolski. Szkolenia, Kurs SEP Gorzów Wielkopolski - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Gorzów Wielkopolski

Szkolenia SEP Gorzów Wielkopolski

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Gorzów Wielkopolski

kom: 797 909 858

e-mail: biuro@ekck.pl

Terminarz szkoleń

Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

 

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 


Kursy energetyczne Gorzów Wielkopolski: szansa na nowy start w karierze

Kursy energetyczne należą do najbardziej opłacalnych form inwestycji w siebie. Pozwalają zdobyć cenione i poszukiwane przez pracodawców kwalifikacje. To również naturalny sposób na podniesienie kompetencji pracownika, zwłaszcza dla przedsiębiorstw działających w branży energetycznej. Zapraszamy do zapisania się na nasz kurs SEP w Gorzowie Wielkopolskim!

Szkolenia SEP Gorzów Wielkopolski: dlaczego my?

Nasze kursy SEP, które od lat organizujemy w Gorzowie Wielkopolskim, cieszą się bardzo dużym uznaniem zarówno pracodawców, jak i pracowników. Ci pierwsi doceniają fakt, iż szkolenie SEP trwa tylko 4 godziny, dzięki czemu nie ma potrzeby reorganizowania pracy w zakładzie. Ci drudzy natomiast chwalą sobie, że kurs SEP doskonale przygotowuje do zdania egzaminu państwowego na uprawnienia energetyczne.

Kurs SEP Gorzów Wielkopolski: bardzo wysoki poziom

Nasze szkolenia SEP wyróżniają się tym, że kładziemy duży nacisk na przekazanie wartościowej wiedzy uczestnikom. Zależy nam, aby każdy kursant zyskał wystarczający zasób informacji, by zdać egzamin SEP i tym samym otrzymać uprawnienia do wykonywania specjalistycznych prac w branży energetycznej. Jednocześnie nasze kursy SEP nie są nudne i cechują się urozmaiceniem tematycznym.

Kurs elektryka Gorzów Wielkopolski: hit w naszej ofercie

Kurs elektryka cieszy się zdecydowanie największą popularnością, co tylko potwierdza, że ten zawód ma przed sobą świetlaną przyszłość. Pracodawcy w Polsce i za granicą cenią dobrych elektryków, zwłaszcza posiadających kwalifikacje do wykonywania specjalistycznych prac i pomiarów.

Uprawnienia elektryczne  Gorzów Wielkopolski: pomożemy Ci je zdobyć!

Uprawnienia elektryczne są praktycznie niezbędne każdej osobie, która realizuje prace w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Uprawnienia SEP Gorzów Wielkopolski dla grupy G2

Uprawnienia cieplne są domeną specjalistów, którzy pracują w przedsiębiorstwach energetyki cieplnej i zajmują się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również innych urządzeń energetycznych.

Uprawnienia gazowe Gorzów Wielkopolski

Nasze szkolenia SEP umożliwiają również zdobycie uprawnień gazowych, czyli w grupie kwalifikacji G3. Muszą je posiadać osoby pracujące przy dozorze urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Egzamin SEP Gorzów Wielkopolski: przygotujemy Cię do niego

Aby zdać egzamin SEP konieczne jest doskonałe przygotowanie merytoryczne – to gwarantuje nasz kurs SEP. Egzamin odbywa się przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Podczas egzaminu panuje bezstresowa atmosfera, a bardzo dobre wyniki zdawalności potwierdzają, że nasze szkolenia SEP odpowiednio przygotowują kandydatów do zmierzenia się z pytaniami Komisji.