Uprawnienia SEP Gdańsk. Szkolenia, Kurs SEP Gdańsk - EKCK
Zadzwoń 797 909 858

Strona główna - Miejsca szkoleń - Gdańsk

Szkolenia SEP Gdańsk

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Gdańsk

Terminarz szkoleń


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

 

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 

 

Kurs SEP Gdańsk: zainwestuj w swoje kompetencje zawodowe!

Szkolenia SEP są jednym z najbardziej oczywistych wyborów dla osób chcących poprawić swoją sytuację na rynku pracy, jak również planujących zdobycie dodatkowych kwalifikacji umożliwiających znalezienie atrakcyjnego, dobrze płatnego zatrudnienia – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Oferowany przez nas kurs SEP Gdańsk doskonale przygotowuje do egzaminu SEP i stawia nacisk na łączenie wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi.

Kursy energetyczne Gdańsk: dlaczego warto?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie jest kurs SEP. To specjalistyczne szkolenie przeznaczone dla pracowników szeroko rozumianej branży energetycznej – elektryków, ciepłowników, gazowników. Mogą w nim wziąć udział zarówno osoby indywidualne, jak i zatrudnione w zakładach państwowych i prywatnych. Nasze szkolenia SEP Gdańsk są przeznaczone również dla pracodawców i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Celem ukończenia kursu SEP jest zdobycie uprawnień, które umożliwiają legalne wykonywanie np. zawodu elektryka. Warto przy tym podkreślić, że nasze szkolenia SEP obejmują różne grupy specjalizacji: G1, G2 oraz G3. Szczegóły znajdziesz w dalszej części poradnika.

Uprawnienia energetyczne Gdańsk: czym różni się grupa G1 od G2?

Wbrew obiegowej opinii uprawnienia SEP nie są przeznaczone wyłącznie dla elektryków, choć rzeczywiście to osoby pracujące w tym zawodzie najczęściej decydują się na odbycie kursu SEP w ramach grupy G1. Zdobycie takich uprawnień pozwala legalnie wykonywać prace związane z eksploatacją i dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

W ramach szkolenia SEP Gdańsk oferujemy również możliwość zdobycia uprawnień SEP grupy G2 (tzw. uprawnienia cieplne). Ten kurs jest przeznaczony dla osób zajmujących się eksploatacją, dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło.

Uprawnienia gazowe Gdańsk: dla kogo?

Osobną kategorią uprawnień zdobywanych po ukończeniu kursu SEP i zdaniu egzaminu SEP są uprawnienia gazowe G3. To propozycja dla fachowców zajmujących się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Mamy również ważną informację dla osób, które chcą zdobyć kompleksowe uprawnienia energetyczne w Gdańsku. Nasz kurs SEP pozwala ukończyć wszystkie grupy (G1, G2 i G3) w ciągu jednego dnia, co oszczędza wiele czasu i energii.

Uprawnienia SEP Gdańsk: bardzo przydatne na rynku pracy

Zdobycie uprawnień SEP jest bardzo ważnym krokiem w rozwoju zawodowym i świetną inwestycją we własne kompetencje. Trudno mienić się specjalistą z dziedziny energetyki bez posiadania kwalifikacji SEP. Pracodawcy zwracają na to baczną uwagę, a trzeba pamiętać, że obecnie (i z pewnością także w przyszłości) istnieje ogromne zapotrzebowanie na fachowców z uprawnieniami SEP: w Gdańsku, całym województwie pomorskim, a także w pozostałych regionach kraju.

Motywacją do ukończenia kursu energetycznego SEP w Gdańsku jest również to, że uzyskana kwalifikacja jest honorowana we wszystkich krajach Unii Europejskiej, jak również w Szwajcarii i w państwach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Specjalista z dziedziny energetyki, który planuje emigrację zarobkową, powinien zacząć właśnie od zdobycia uprawnień SEP, co gwarantuje mu znalezienie znakomicie płatnej pracy na obczyźnie.

Szkolenia SEP Gdańsk: wiedza podana w atrakcyjnej formie

W ramach naszego kursu SEP zapewniamy przekazanie mnóstwa wartościowych informacji branżowych i zawodowych w zrozumiały sposób. Nasze szkolenia SEP Gdańsk są podzielone na część wykładową (prowadzoną przez doświadczonych instruktorów) oraz praktyczną z elementami prezentacji multimedialnych. Dzięki temu żaden uczestnik nie będzie narzekać na nudę czy sztampowość zajęć, realnie podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe i doskonale przygotowując się do zdania kwalifikacji.

Kurs elektryka Gdańsk: szanujemy czas naszych kursantów

Unikalną cechą naszego kuru energetycznego w Gdańsku (nie tylko dla elektryków) jest to, że trwa on tylko 4 godziny. To wystarczy, aby kursant zdobył niezbędną wiedzę i dobrze przygotował się do egzaminu SEP. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób aktywnych zawodowo, którym trudno jest znaleźć więcej czasu z powodu nagromadzenia różnych obowiązków pracowniczych i prywatnych.

Egzamin SEP Gdańsk: na czym polega? Jaka jest zdawalność?

Bardzo dużym atutem naszego szkolenia SEP w Gdańsku jest to, że kursanci nie będą mieć większych trudności ze zdaniem egzaminu SEP. Przeprowadza go nasza Komisja Kwalifikacyjna, powołana przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Egzamin SEP Gdańsk jest przeprowadzany w taki sposób, aby zapewnić egzaminowanym komfortowe warunki i ograniczyć stres. Sam kurs SEP doskonale przygotowuje kandydatów do kwalifikacji, czego najlepszym potwierdzeniem są bardzo wysokie statystyki zdawalności.