Uprawnienia SEP Białystok. Szkolenia, Kurs SEP Białystok - EKCK
Zadzwoń 32 411 08 40

Strona główna - Miejsca szkoleń - Białystok

Szkolenia SEP Białystok

Szkolenia dla klientów indywidualnych Online Zapisz się online
Szkolenia dla firm Online i stacjonarnie Skontaktuj się z nami

Najbliższe szkolenia online

Chcesz zorganizować szkolenie dla firmy?
Dowiedz się więcej

Szkolenia SEP Białystok

Terminarz szkoleń


Z nami zrobisz uprawnienia:

Bez pośredników

Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną
powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Bez stresu

Cała tematyka jest solidnie przerabiana na szkoleniu. Skutkuje to
bardzo wysoką zdawalnością wsród naszych kursantów.

Bez czekania

Uprawnienia wydawane są odbiorcy w 24 godziny po otrzymaniu wpłaty.

 


 
Informacje dotyczące kursu:

 

Po szkoleniu odbywa się egzamin ustny z dostosowanego zakresu.

Faktury wystawiamy Państwu następnego dnia po szkoleniu.

Płatność za szkolenie i egzaminy w wygodnej formie przelewu.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu  osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość w celu weryfikacji podczas egzaminu. 

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym cennikiem i kursami.

Zapisy na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy, lub telefonicznie.

 

Kurs SEP Białystok: dlaczego warto go odbyć? Co można zyskać?

Uprawnienia energetyczne Białystok – popularność tej frazy w wyszukiwarce internetowej rośnie w błyskawicznym tempie, czemu też trudno się dziwić. Coraz więcej osób chce podnieść swoje kwalifikacje, zyskując kompetencje do wykonywania zaawansowanych prac w szeroko rozumianej branży energetycznej. Oferowane przez nas szkolenia SEP w Białymstoku są pierwszym i najważniejszym krokiem w rozwoju zawodowym.

Uprawnienia energetyczne Białystok: komu są potrzebne?

Zdobycie uprawnień SEP to wręcz obowiązek dla wszystkich osób zajmujących się pracami elektroenergetycznymi. W ramach oferowanego przez nas szkolenia SEP w Białymstoku umożliwiamy uzyskanie uprawnień kategorii SEP G1. Jest ona dedykowana osobom świadczącym pracę związaną z eksploatacją, dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Dlatego potocznie takie szkolenie SEP określa się mianem kursu elektryka. Białystok i okolice to rynek, na którym istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów z tej dziedziny.

Osoby, które zapiszą się na nasz kurs SEP Białystok, mogą również zdobyć uprawnienia cieplne SEP G2. To szkolenie jest polecane specjalistom zajmującym się eksploatacją, dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również inne urządzenia energetyczne.

Uprawnienia gazowe Białystok

Osobną kategorią w ramach oferowanego przez nas kursu SEP w Białymstoku jest szkolenie SEP, po którego ukończeniu i zdaniu egzaminu kursant zdobywa uprawnienia gazowe G3. Te kompetencje są wręcz niezbędne na stanowiskach związanych z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.  

Warto wiedzieć, że podczas naszego szkolenia SEP Białystok istnieje możliwość uzyskania uprawnień SEP we wszystkich grupach (elektrycznej, cieplnej i gazowej) w ciągu jednego dnia. To duża wygoda i oszczędność czasu!

Uprawnienia SEP Białystok: dlaczego warto je zdobyć?

Uzyskanie uprawnień SEP jest równoznaczne z natychmiastowym wzmocnieniem swojej pozycji zawodowej na rynku pracy. Obecnie polscy i zagraniczni pracodawcy zgłaszają ogromne zapotrzebowanie na specjalistów, którzy ukończyli kurs SEP. Białystok nie jest żadnym wyjątkiem – w tym mieście, jak również w całym województwie podlaskim, wciąż nie brakuje pracy dla fachowców z branży energetycznej i ta sytuacja z pewnością jeszcze długo się nie zmieni.

Podkreślmy, że uprawnienia energetyczne są jedynym w 100% weryfikowalnym poświadczeniem kompetencji zawodowych specjalisty, otwierającym drzwi do zrobienia kariery zarówno w firmach prywatnych, jak i przedsiębiorstwach państwowych. Jest to również duży krok w kierunku założenia własnego biznesu w branży energetycznej.

Szkolenia SEP Białystok: maksimum wiedzy, minimum poświęconego czasu

Organizowane przez nas szkolenia SEP w Białymstoku to najlepszy wybór dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na żmudne i długotrwałe uczestniczenie w zajęciach. Stawiamy na przekazywanie wiedzy w skondensowanej formie, ale zawsze z akcentem na wysoką wartość merytoryczną.

Kurs SEP Białystok trwa zaledwie 4 godziny i obejmuje część wykładową (prowadzoną przez doświadczonych instruktorów Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich) oraz część praktyczną z prezentacjami multimedialnymi. Celem jest perfekcyjne przygotowanie uczestników do egzaminu SEP.

Kursy energetyczne Białystok: optymalny program

Program szkolenia SEP Białystok został stworzony w taki sposób, aby każdy uczestnik kursu energetycznego mógł zdobyć cenną wiedzę w możliwie jak najkrótszym czasie i w atrakcyjnej formie. Poniżej podajemy przykładowe zagadnienia, jakie są podejmowane przez instruktorów podczas szkolenia SEP:

  • Zasady racjonalnej gospodarki energetycznej
  • Budowa i eksploatacja urządzeń wytwarzających, przetwarzających i przesyłających energię elektryczną, cieplną i gazową
  • Wiadomości z zakresu energetyki cieplnej, gazowej praz prądu elektrycznego
  • Sieci i instalacje elektryczne, gazowe i cieplne
  • Zasady udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach
  • Aparatura kontrolno-pomiarowa

Kurs elektryka Białystok to doskonała inwestycja

Ukończenie kursu energetycznego w Białymstoku, a następnie zdanie egzaminu SEP, to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, na jakie mogą się zdecydować osoby chcące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Dotyczy to nie tylko specjalistów planujących dalsze rozwijanie kariery w Polsce, ale także na rynkach zagranicznych.

Świadectwo kwalifikacyjne, które otrzymuje każda osoba z pozytywnym wynikiem egzaminu SEP, jest dokumentem akceptowanym we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Można się nim posługiwać także w Szwajcarii oraz państwach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu).

Egzamin SEP Białystok: czy trudno go zdać?

Osoby, które ukończą nasz kurs SEP w Białymstoku, nie będą miały żadnych problemów z uzyskaniem pozytywnego wyniku egzaminu SEP. Zdawalność egzaminów kwalifikacyjnych przeprowadzonych przez naszą Komisję Kwalifikacyjną (powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki) jest na bardzo wysokim poziomie.